r. Imieniny

ODPADY KOMUNALNE

Grafika śmietniki
STRATEGIA

Stretegia
Odpady komunalne

Zbiórka nietypowych odpadów
18-06-2018

Zbiórka nietypowych odpadów

Przepisy dotyczące zagospodarowania odpadów komunalnych są coraz bardziej rygorystyczne, a mimo to dzikie wysypiska wciąż "mają się dobrze". Mogą im zapobiec m.in. zbiórki nietypowych odpadów. Mieszkańcy gminy Trzydnik Duży takich niepotrzebnych rzeczy będą się mogli pozbyć w czwartek 21 czerwca.
Między 8.00 a 15.00. będą odbierane meble czy niektóre materiały budowlane. Można bezpłatnie oddać szafy, stoły, krzesła, sofy, wersalki, materace, kołdry, dywany i wykładziny, wózki dziecięce, rowery, zabawki i stolarkę budowlaną, w tym kompletne okna i drzwi.
 
By pozbyć się takich nietypowych odpadów trzeba w dniu zbiórki dostarczyć je do jednego z pięciu punktów, które będą czynne na placach przy OSP w Łychowie Gościeradowskim, Olbięcinie i Rzeczycy Księżej, obok piekarni na placu po byłym SKR w Rzeczycy Ziemiańskiej oraz obok boiska w Trzydniku Dużym (wjazd obok apteki).
 
Źródło: ias24.eu
Powrót
Program CZYSTE POWIETRZE

Plakat informacyjny o Gminnym Punkcie Konsultacyjno-Informacyjnym Programu Czyste Powietrze, z herbem Polski i logotypami ministerstw, wraz z danymi kontaktowymi i logotypem WFOS.
GAZETA TRZYDNICKA
Gazeta Trzydnicka

Za pośrednictwem Gazety Trzydnickiej przekazujemy Państwu istotne informacje, promujemy lokalne środowisko i przybliżamy historię Małej Ojczyzny.

ANKIETA OZE

Ankieta OZE
PROJEKTY UNIJNE
Projekty Unijne

Projekty zrealizowane w Gminie: