r. Imieniny

ODPADY KOMUNALNE

Grafika śmietniki
STRATEGIA

Stretegia
Sport - Aktualności

Czterokołowiec straży pożarnej jedzie po asfaltowej drodze, kierowca nosi kask, w tle widoczni rowerzyści na ścieżce rowerowej obok zielonej trawy i drzew.
07-05-2024

Rowerzystów było wielu

Frekwencyjny rekord uczestników Rajdu „Z konstytucją na rowerze”, odbywającego się po gminach Trzydnik Duży i Gościeradów. Na starcie organizowanej po raz trzeci eskapady stanęło prawie 950 rowerzystek i rowerzystów, czyli o ponad połowę więcej... CZYTAJ WIĘCEJ...
Plakat wydarzenia "III Tryńczański Rajd z Konstytucją", zawierający informacje o dacie i miejscu startu, dystansie, atrakcjach oraz grafikę z orłem i flagami Polski.
02-05-2024

Międzygminny rajd rowerowy

Można w przyjemnej atmosferze poznać ciekawe zakątki powiatu kraśnickiego, a przy okazji uczcić ważne wydarzenie historyczne. Miłośnicy aktywnego wypoczynku, którzy jeszcze nie mają pomysłu na długi majowy weekend, powinni rozważyć propozycję... CZYTAJ WIĘCEJ...
Plakat wydarzenia "III Tryńczański Rajd z Konstytucją", zawierający informacje o dacie i miejscu startu, dystansie, atrakcjach oraz grafikę z orłem i flagami Polski.
25-04-2024

III RAJD ROWEROWY Z KONSTYTUCJĄ NA ROWERZE

3 maja 2024 r. CZYTAJ WIĘCEJ...
Mecz siatkówki w hali sportowej, gdzie zawodnik w białym stroju skacze, aby wykonać atak, a rywale przygotowują się do bloku.
12-03-2024

GUKS Modliborzyce wrócił na szczyt

Drużyna GUKS Modliborzyce została zwycięzcą tegorocznej edycji Ligi Amatorskiej Siatkówki w Trzydniku Dużym. Ostateczne rozstrzygnięcia zapadły podczas ostatniego z cyklu trzech turniejów, który odbył się w niedzielę 10 marca w miejscowej hali... CZYTAJ WIĘCEJ...
Plakat promujący turniej siatkówki z czerwono-niebieskimi elementami, zawierający datę, miejsce i listę uczestniczących drużyn, z hasłem "Zapraszamy" na dole.
08-03-2024

Finał Ligi Amatorskiej Siatkówki

Drużyny, występujące w Lidze Amatorskiej Siatków w Trzydniku Dużym kończą sezon. Ostateczne rozstrzygnięcia zapadną podczas ostatniego z cyklu trzech turniejów, który odbędzie się w niedzielę 10 marca w miejscowej hali sportowej. CZYTAJ WIĘCEJ...
Alternatywny opis zdjęcia: Logo Turnieju 3 Ligi Amatorskiej Siatkówki zawierające stylizowaną cyfrę 3, nazwę turnieju oraz elementy graficzne w barwach niebiesko-czerwonych.
07-03-2024

3 Turniej Ligi Amatorskiej Siatkówki

10.03.2024 r. (niedziela) godzina 10:00. Hala Szkoły Podstawowej w Trzydniku Dużym CZYTAJ WIĘCEJ...
Grupa osób stoi i klęczy na hali sportowej, uśmiechnięci, z piłką nożną przy nogach; w tle widoczna bramka do piłki ręcznej.
04-03-2024

Piłkarska sobota, siatkarska niedziela

„Moskwa” Rzeczyca Ziemiańska wygrała tegoroczny Gminny Turniej Piłki Nożnej Halowej w Trzydniku Dużym. W zawodach, które odbyły się w sobotę 2 marca w miejscowej hali sportowej, wzięły udział trzy zespoły, a dzień później w tym samym miejscu swoje... CZYTAJ WIĘCEJ...
Plakat zapowiadający turniej siatkówki z dużymi, kolorowymi literami, datą, miejscem wydarzenia i nazwami drużyn. Centralnie umieszczona siatkówka.
28-02-2024

2 TURNIEJ LIGI AMATORSKIEJ SIATKÓWKI

3.03.2024 (niedziela) godzina 10.00. Hala Szkoły Podstawowej w Trzydniku Dużym CZYTAJ WIĘCEJ...
Plakat zapowiadający "Gminny Turniej Piłki Halowej" w dniu 20/03/2024 o godz. 16:00 w Hali SP w Trzyniku Dużym, z grafiką piłki nożnej, herbem i informacjami kontaktowymi.
28-02-2024

GMINNY TURNIEJ PIŁKI HALOWEJ

2/03/2024 godzina 16:00. Hala Sp w Trzydniku Dużym CZYTAJ WIĘCEJ...
Alternatywny opis zdjęcia: Abstrakcyjna grafika sportowa przedstawiająca piłkę nożną w ruchu z dynamicznymi liniami w niebieskich, białych i fioletowych odcieniach.
28-02-2024

Weekend sportowych emocji

W najbliższy weekend w Trzydniku Dużym emocji sportowych brakować nie będzie. W sobotę 2 marca w hali sportowej miejscowej szkoły podstawowej będą rywalizować piłkarze halowi, a dzień później w tym samym miejscu odbędzie się druga seria spotkań... CZYTAJ WIĘCEJ...
  1 2 3 4 ... 28   Następna strona>
Program CZYSTE POWIETRZE

Plakat informacyjny o Gminnym Punkcie Konsultacyjno-Informacyjnym Programu Czyste Powietrze, z herbem Polski i logotypami ministerstw, wraz z danymi kontaktowymi i logotypem WFOS.
GAZETA TRZYDNICKA
Gazeta Trzydnicka

Za pośrednictwem Gazety Trzydnickiej przekazujemy Państwu istotne informacje, promujemy lokalne środowisko i przybliżamy historię Małej Ojczyzny.

ANKIETA OZE

Ankieta OZE
PROJEKTY UNIJNE
Projekty Unijne

Projekty zrealizowane w Gminie: