r. Imieniny

ODPADY KOMUNALNE

Grafika śmietniki
STRATEGIA

Stretegia
Odpady komunalne

Trzydnik Duży: Zbiórka odpadów budowlano-remontowych
15-05-2018

Trzydnik Duży: Zbiórka odpadów budowlano-remontowych

Wiosna to dobry czas nie tylko na porządki, ale także różnego rodzaju prace remontowo-budowlane.
To co po nich zostaje powinno trafiać w odpowiednie miejsca. Mieszkańcy gminy Trzydnik Duży będą się mogli pozbyć takich odpadów w wygodny sposób podczas zbiórki, która odbędzie się w tym tygodniu.
 
Punkty odbioru będą zlokalizowane w pięciu miejscach. W czwartek 17 maja między 8.00 a 15.00 odpady będą odbierane przez pracowników urzędu gminy na placach: przy OSP w Łychowie Gościeradowskim, Olbięcinie i Rzeczycy Księżej, a także obok piekarni na placu po byłym SKR w Rzeczycy Ziemiańskiej oraz obok boiska w Trzydniku Dużym (wjazd obok apteki).

W ramach zbiórki mieszkańcy mogą w te miejsca dostarczać: zmieszane odpady z betonu, gruzu ceglanego, odpadowych materiałów ceramicznych i elementów wyposażenia oraz armaturę kuchenną i łazienkową do 50 kilogramów na osobę w gospodarstwie domowym.

Organizatorzy akcji podkreślają, że inne odpady nie będą odbierane.


(fot. UG Trzydnik Duży)
 
Powrót
Program CZYSTE POWIETRZE

Plakat informacyjny o Gminnym Punkcie Konsultacyjno-Informacyjnym Programu Czyste Powietrze, z herbem Polski i logotypami ministerstw, wraz z danymi kontaktowymi i logotypem WFOS.
GAZETA TRZYDNICKA
Gazeta Trzydnicka

Za pośrednictwem Gazety Trzydnickiej przekazujemy Państwu istotne informacje, promujemy lokalne środowisko i przybliżamy historię Małej Ojczyzny.

ANKIETA OZE

Ankieta OZE
PROJEKTY UNIJNE
Projekty Unijne

Projekty zrealizowane w Gminie: