r. Imieniny

MULTIMEDIALNY PRZEWODNIK PO GMINIE
Multimedialny przewodnik po Gminie
STRATEGIA
Stretegia
Kultura

09-01-2020

Orkiestra na sportowo

Gra od prawie 20 lat. Tak będzie i tym razem. Gmina Trzydnik Duży będzie mieć swój udział w 28. finale Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Choć sztabu akcji na miejscu nie ma to w niedzielę 12 stycznia w hali sportowej szkoły podstawowej odbędzie się turniej siatkówki, którego uczestnicy i organizatorzy zasilą konto Fundacji WOŚP.
W zawodach mogą wystartować drużyny, składające się z co najmniej 3 osób. - Mogą to być drużyny dziewczęce, kobiece, chłopięca, męskie lub mieszane. Wiek zawodniczek i zawodników nie ma znaczenia, ale niepełnoletni siatkarze muszą mieć na udział w turnieju pisemną zgodę rodziców lub opiekunów - przypomina główny organizator turnieju i gminny koordynator sportu w gminie Trzydnik Duży Robert Nowosad.

Zainteresowane ekipy mogą się zgłaszać teraz, telefonicznie pod numer: 609 793 831, albo w dniu zawodów.
 
Pierwsze mecze są planowane na 16.00, a system rozgrywek zostanie ustalony dopiero po zamknięciu listy startowej.

Wszystkie drużyny otrzymają specjalne podziękowania za udział w turnieju, a pieniądze, które organizatorzy z urzędu gminy przeznaczyli na nagrody dla nich, siatkarze przekażą na WOŚP.

Orkiestrę będą mogli wesprzeć także kibice, którzy mogą liczyć na obecność wolontariuszy z puszkami.
 
Orkiestra na sportowo
 
Powrót
ODPADY KOMUNALNE
Odpady komunalne
GAZETA TRZYDNICKA
Gazeta Trzydnicka

Za pośrednictwem Gazety Trzydnickiej przekazujemy Państwu istotne informacje, promujemy lokalne środowisko i przybliżamy historię Małej Ojczyzny.

ANKIETA OZE
Ankieta OZE
PROJEKTY UNIJNE
Projekty Unijne

Projekty zrealizowane w Gminie: