r. Imieniny

MULTIMEDIALNY PRZEWODNIK PO GMINIE
Multimedialny przewodnik po Gminie
STRATEGIA
Stretegia
Kultura

Nowy sezon w ośrodku kultury
20-08-2016

Nowy sezon w ośrodku kultury

Gminny Ośrodek Kultury w Trzydniku Dużym przygotowuje się do nowego sezonu. Powakacyjne zajęcia rozpoczną się we wrześniu, ale już teraz trwają zapisy chętnych.

Podobnie jak w poprzednich latach, GOK zachęca do udziału w indywidualnych i grupowych zajęciach: tanecznych, plastycznych i wokalnych oraz do nauki gry na instrumentach. Będą je prowadzić instruktorzy i pedagodzy Joanna Trybuła-Jargiło, Alicja Pełka, Sławomir Nowak i Stanisław Długosz.

- Udział w artystycznych lekcjach to nie tylko doskonalenie talentu i rozwijanie pasji, ale także możliwość dobrego przygotowania i wyjazdów na festiwale, przeglądy, konkursy oraz prezentowania prac na wystawach plastycznych - zachęca dyrektor GOK w Trzydniku Dużym Ewa Sobota. Zwieńczeniem 10-miesięcznej pracy będzie jak zwykle publiczny występ przed szeroką publicznością, który jest organizowany na podsumowanie sezonu, w czerwcu.

Szczegółowy harmonogram zajęć poszczególnych sekcji zostanie opublikowany 6 września oraz zamieszczony na stronie: www.goktrzydnik.com.pl. Informacje można też uzyskać telefonicznie pod numerami: 15 873 18 26 i 603 685 263.

Źródło: IAS 24

Powrót
ODPADY KOMUNALNE
Odpady komunalne
GAZETA TRZYDNICKA
Gazeta Trzydnicka

Za pośrednictwem Gazety Trzydnickiej przekazujemy Państwu istotne informacje, promujemy lokalne środowisko i przybliżamy historię Małej Ojczyzny.

ANKIETA OZE
Ankieta OZE
PROJEKTY UNIJNE
Projekty Unijne

Projekty zrealizowane w Gminie: