r. Imieniny

MULTIMEDIALNY PRZEWODNIK PO GMINIE
Multimedialny przewodnik po Gminie
STRATEGIA
Stretegia
Kultura

Zaproszenie na Dożynki Gminne 2016
12-08-2016

Zaproszenie na Dożynki Gminne 2016

Szanowni mieszkańcy, 20 czerwca tego roku przez naszą gminę przeszły gwałtowne burze z gradem. Kataklizm doprowadził do dużych zniszczeń w wielu gospodarstwach domowych oraz uprawach rolnych, zarówno zbóż, jak i owoców. W gospodarstwach uszkodzone zostały dachy budynków mieszkalnych i gospodarczych. Wiele rodzin straciło również główne źródło dochodu.

W związku z tym tegoroczne Dożynki Gminne odbędą się w skromniejszej oprawie. Rezygnujemy z Festynu Sołeckiego, który był organizowany w przeddzień  dożynek, a zaoszczędzone w ten sposób środki finansowe zostaną przeznaczone na rzecz rodzin potrzebujących pomocy.

Serdecznie zapraszamy na Dożynki Gminne, które odbędą się w dniu 28 sierpnia 2016r. Jeśli nawet niektórzy z Nas nie mają powodów aby tradycyjnie dziękować za tegoroczne plony liczymy, że zaszczycą nas swoją obecnością i skorzystają z naszej oferty. Może wymiana doświadczeń między mieszkańcami i nasza wspólna „mądrość po szkodzie”  pozwoli nam się w przyszłości uchronić przed skutkami kataklizmów.

 

Z  poważaniem

        Franciszek Kwiecień

Wójt Gminy Trzydnik Duży

Powrót
ODPADY KOMUNALNE
Odpady komunalne
GAZETA TRZYDNICKA
Gazeta Trzydnicka

Za pośrednictwem Gazety Trzydnickiej przekazujemy Państwu istotne informacje, promujemy lokalne środowisko i przybliżamy historię Małej Ojczyzny.

ANKIETA OZE
Ankieta OZE
PROJEKTY UNIJNE
Projekty Unijne

Projekty zrealizowane w Gminie: