r. Imieniny

ODPADY KOMUNALNE

Grafika śmietniki
STRATEGIA

Stretegia
Kultura

Zaproszenie na Dożynki Gminne 2016
12-08-2016

Zaproszenie na Dożynki Gminne 2016

Szanowni mieszkańcy, 20 czerwca tego roku przez naszą gminę przeszły gwałtowne burze z gradem. Kataklizm doprowadził do dużych zniszczeń w wielu gospodarstwach domowych oraz uprawach rolnych, zarówno zbóż, jak i owoców. W gospodarstwach uszkodzone zostały dachy budynków mieszkalnych i gospodarczych. Wiele rodzin straciło również główne źródło dochodu.

W związku z tym tegoroczne Dożynki Gminne odbędą się w skromniejszej oprawie. Rezygnujemy z Festynu Sołeckiego, który był organizowany w przeddzień  dożynek, a zaoszczędzone w ten sposób środki finansowe zostaną przeznaczone na rzecz rodzin potrzebujących pomocy.

Serdecznie zapraszamy na Dożynki Gminne, które odbędą się w dniu 28 sierpnia 2016r. Jeśli nawet niektórzy z Nas nie mają powodów aby tradycyjnie dziękować za tegoroczne plony liczymy, że zaszczycą nas swoją obecnością i skorzystają z naszej oferty. Może wymiana doświadczeń między mieszkańcami i nasza wspólna „mądrość po szkodzie”  pozwoli nam się w przyszłości uchronić przed skutkami kataklizmów.

 

Z  poważaniem

        Franciszek Kwiecień

Wójt Gminy Trzydnik Duży

Powrót
Program CZYSTE POWIETRZE

Plakat informacyjny o Gminnym Punkcie Konsultacyjno-Informacyjnym Programu Czyste Powietrze, z herbem Polski i logotypami ministerstw, wraz z danymi kontaktowymi i logotypem WFOS.
GAZETA TRZYDNICKA
Gazeta Trzydnicka

Za pośrednictwem Gazety Trzydnickiej przekazujemy Państwu istotne informacje, promujemy lokalne środowisko i przybliżamy historię Małej Ojczyzny.

ANKIETA OZE

Ankieta OZE
PROJEKTY UNIJNE
Projekty Unijne

Projekty zrealizowane w Gminie: