r. Imieniny

ODPADY KOMUNALNE

Grafika śmietniki
STRATEGIA

Stretegia
Kultura

Artystyczny koniec roku w GOK-u (foto)
22-06-2016

Artystyczny koniec roku w GOK-u (foto)

Uczą się pilnie przez całe tygodnie, a przed wakacjami swoje umiejętności prezentują przed szeroką publicznością. Uczestnicy zajęć, organizowanych w Gminnym Ośrodku Kultury w Trzydniku Dużym, bo o nich mowa, we wtorek 21 czerwca wystąpili przed swoimi rodzicami, dziadkami i innymi gośćmi.

W koncercie podsumowującym sezon, uzdolnieni artystycznie młodzi mieszkańcy gminy zagrali na pianinie, keyboardzie i gitarze, tańczyli i śpiewali. Swoje prace prezentowali również młodzi plastycy.


Na scenie trzydnickiego GOK wystąpili: Kamila Radwan, Julia Woźniak, Olga Jaworek, zespół "Nutki", Gabriela Kot, Edyta Świderek, Magdalena Miśkiewicz, Magdalena Pietras, Patryk Gołąb, Weronika Zielińska oraz zespół taneczny "Domino". Wśród wykonawców była również Daria Suchora, laureatka "Sceny Młodych 2016" w Przeglądzie Poezji Śpiewanej i Piosenki Autorskiej, która dzień wcześniej prezentowała się w koncercie galowym w Centrum Kultury w Lublinie.

Młodzi artyści rozwijają swoje zdolności pod okiem instruktorów: Alicji Pełki, Joanny Trybuły-Jargiło, Sławomira Nowaka i Stanisława Długosza.

Każdy z ich podopiecznych z okazji zakończenia roku otrzymał "Certyfikat młodego pasjonaty", a spotkanie zakończyło zaproszenie na zajęcia wakacyjne, które rozpoczną się 11 lipca oraz na zajęcia artystyczne organizowane już w nowym sezonie, od września.

Powrót
Program CZYSTE POWIETRZE

Plakat informacyjny o Gminnym Punkcie Konsultacyjno-Informacyjnym Programu Czyste Powietrze, z herbem Polski i logotypami ministerstw, wraz z danymi kontaktowymi i logotypem WFOS.
GAZETA TRZYDNICKA
Gazeta Trzydnicka

Za pośrednictwem Gazety Trzydnickiej przekazujemy Państwu istotne informacje, promujemy lokalne środowisko i przybliżamy historię Małej Ojczyzny.

ANKIETA OZE

Ankieta OZE
PROJEKTY UNIJNE
Projekty Unijne

Projekty zrealizowane w Gminie: