r. Imieniny

MULTIMEDIALNY PRZEWODNIK PO GMINIE
Multimedialny przewodnik po Gminie
STRATEGIA
Stretegia
Kultura

Koniec sezonu artystycznego
20-06-2016

Koniec sezonu artystycznego

Uzdolnione artystycznie młodzi mieszkańcy gminy Trzydnik Duży, którzy uczęszczają na zajęcia do miejscowego ośrodka kultury kończą sezon artystyczny. Zanim rozpoczną wakacje zapraszają we wtorek 21 czerwca na uroczyste podsumowanie.
Efekty 10-miesięcznej pracy zaprezentują artyści w wieku od kilku do kilkunastu lat, którzy rozwijają swoje zdolności taneczne, plastyczne, wokalne i instrumentalne pod kierunkiem instruktorów Alicji Pełki, Joanny Trybuły-Jargiło, Sławomira Nowaka i Stanisława Długosza.

Na scenie pojawi się około 30 wykonawców, natomiast na towarzyszącej występom wystawie zostaną zaprezentowane prace plastyczne, przygotowane przez dzieci różnymi technikami.

Organizatorzy spotkania zachęcają rodziców, opiekunów, przyjaciół i miłośników sztuki, muzyki i tańca do podziwiania zdolności artystycznych młodych mieszkańców, a samych uczestników zajęć, po występach, zapraszają na słodkie podsumowanie sezonu.
Powrót
ODPADY KOMUNALNE
Odpady komunalne
GAZETA TRZYDNICKA
Gazeta Trzydnicka

Za pośrednictwem Gazety Trzydnickiej przekazujemy Państwu istotne informacje, promujemy lokalne środowisko i przybliżamy historię Małej Ojczyzny.

ANKIETA OZE
Ankieta OZE
PROJEKTY UNIJNE
Projekty Unijne

Projekty zrealizowane w Gminie: