r. Imieniny

ODPADY KOMUNALNE

Grafika śmietniki
STRATEGIA

Stretegia
Kultura

Konkurs autorskich wierszy
04-05-2016

Konkurs autorskich wierszy

Poeci amatorzy z powiatu kraśnickiego mogą już przesyłać swoje zgłoszenia do tegorocznej edycji Międzypowiatowego Konkursu Recytatorskiego Wiersza Autorskiego.

Organizowane po raz siedemnasty autorskie recytacje odbędą się w Gminnym Ośrodku Kultury w Trzydniku Dużym 19 maja, ale zapisy chętnych kończą się tydzień wcześniej.

Propozycja jest kierowana do dzieci z klas I - III i IV - VI szkół podstawowych, gimnazjalistów i uczniów szkół ponadgimnazjalnych oraz dorosłych. Każdy może zgłosić po 2 wiersze o dowolnej tematyce, które sam napisał i osobiście wyrecytuje je przed komisją.

Zgłoszenia uczestników wraz z tekstami należy przesyłać do środy 12 maja na adres: Gminny Ośrodek Kultury w Trzydniku Dużym, 23-230 Trzydnik Duży.

Szczegółowe informacje na temat konkursu można uzyskać telefonicznie pod numerami: 15 873 18 26 w Gminnym Ośrodku Kultury w Trzydniku Dużym i 81 826 17 92 w Starostwie Powiatowym w Kraśniku. Regulamin i karty zgłoszeniowe są też dostępne na stronach internetowych: www.goktrzydnik.com.pl i www.powiatkrasnicki.pl.

Powrót
Program CZYSTE POWIETRZE

Plakat informacyjny o Gminnym Punkcie Konsultacyjno-Informacyjnym Programu Czyste Powietrze, z herbem Polski i logotypami ministerstw, wraz z danymi kontaktowymi i logotypem WFOS.
GAZETA TRZYDNICKA
Gazeta Trzydnicka

Za pośrednictwem Gazety Trzydnickiej przekazujemy Państwu istotne informacje, promujemy lokalne środowisko i przybliżamy historię Małej Ojczyzny.

ANKIETA OZE

Ankieta OZE
PROJEKTY UNIJNE
Projekty Unijne

Projekty zrealizowane w Gminie: