r. Imieniny

MULTIMEDIALNY PRZEWODNIK PO GMINIE
Multimedialny przewodnik po Gminie
STRATEGIA
Stretegia
Kultura

Mały konkurs recytatorski - eliminacje
27-04-2016

Mały konkurs recytatorski - eliminacje

30 uczniów szkół podstawowych z gminy Trzydnik Duży będzie w tym tygodniu rywalizować o nominacje do powiatowego etapu tegorocznego Małego Konkursu Recytatorskiego. Przesłuchania odbędą się w czwartek 28 kwietnia o 10.00 w miejscowym ośrodku kultury.

Wiersze i fragmenty prozy będą deklamować uczniowie klas I - VI placówek z Łychowa, Rzeczycy Ziemiańskiej, Woli Trzydnickiej i Olbięcina.

Jury będzie oceniać wartość artystyczną, oryginalność i dostosowanie repertuaru do możliwości wykonawczych recytatora, a także dykcję i interpretację utworów.

W tym roku tego zadania podejmą się pedagog i bibliotekarz Dorota Laskowska, instruktor teatralny Andrzej Grzyb i Andrzej Gotner z wydziału promocji Starostwa Powiatowego w Kraśniku.

Organizatorzy przewidzieli nagrody dla wszystkich wykonawców, ale nominacje do kolejnego etapu może otrzymać do 4 osób. Powiatowe zmagania recytatorów odbędą się 12 maja w Dzierzkowicach.

Powrót
ODPADY KOMUNALNE
Odpady komunalne
GAZETA TRZYDNICKA
Gazeta Trzydnicka

Za pośrednictwem Gazety Trzydnickiej przekazujemy Państwu istotne informacje, promujemy lokalne środowisko i przybliżamy historię Małej Ojczyzny.

ANKIETA OZE
Ankieta OZE
PROJEKTY UNIJNE
Projekty Unijne

Projekty zrealizowane w Gminie: