r. Imieniny

ODPADY KOMUNALNE

Grafika śmietniki
STRATEGIA

Stretegia
Kultura

Ostatnie zgłoszenia w małym konkursie recytatorskim
20-04-2016

Ostatnie zgłoszenia w małym konkursie recytatorskim

Gminny Ośrodek Kultury w Trzydniku Dużym kończy przyjmowanie zgłoszeń dzieci i młodzieży do eliminacji tegorocznego Małego Konkursu Recytatorskiego. Termin upływa w czwartek 21 kwietnia, a przesłuchania odbędą się tydzień później.

Każdy może zaprezentować jeden wiersz lub fragment prozy o dowolnej tematyce. Jury będzie oceniać występy uczniów szkół podstawowych z podziałem na klasy starsze i młodsze. Weźmie pod uwagę wartość artystyczną, oryginalność i dostosowanie repertuaru do możliwości wykonawczych recytatora, a także dykcję i interpretację utworów.

Eliminacje gminne odbędą się 28 kwietnia o 10.00 w GOK w Trzydniku Dużym.

Oprócz nagród najlepsi wykonawcy odbiorą nominacje do etapu powiatowego konkursu i spotkają się w maju w Dzierzkowicach, a finaliści wystąpią na początku czerwca w konkursie wojewódzkim w Lublinie.Powrót
Program CZYSTE POWIETRZE

Plakat informacyjny o Gminnym Punkcie Konsultacyjno-Informacyjnym Programu Czyste Powietrze, z herbem Polski i logotypami ministerstw, wraz z danymi kontaktowymi i logotypem WFOS.
GAZETA TRZYDNICKA
Gazeta Trzydnicka

Za pośrednictwem Gazety Trzydnickiej przekazujemy Państwu istotne informacje, promujemy lokalne środowisko i przybliżamy historię Małej Ojczyzny.

ANKIETA OZE

Ankieta OZE
PROJEKTY UNIJNE
Projekty Unijne

Projekty zrealizowane w Gminie: