r. Imieniny

ODPADY KOMUNALNE

Grafika śmietniki
STRATEGIA

Stretegia
Kultura

Daria Suchora z nagrodą J. Kaczmarskiego
19-04-2016

Daria Suchora z nagrodą J. Kaczmarskiego

Daria Suchora z Gminnego Ośrodka Kultury w Trzydniku Dużym zajęła trzecie miejsce w Konkursie Poezji Śpiewanej Pamięci Jacka Kaczmarskiego.

Trzydnicka wokalistka wystąpiła w miniony weekend, razem ze swoim opiekunem artystycznym i akompaniatorem Sławomirem Nowakiem, w koncercie laureatów w Puławskim Ośrodku Kultury w Puławach.

Daria Suchora wyśpiewała miejsce na podium dwiema piosenkami legendarnego barda - "Nasza klasa" i "Kołysanka".

Konkursu promuje wśród młodych ludzi patriotyczną poezję śpiewaną i pieśń niepokorną, a organizują go, oprócz "Domu Chemika, Stowarzyszenie Solidarni Ziemi Puławskiej i Region Środkowowschodni NSZZ "Solidarność".

Daria Suchora bardzo dobrze czuje się w takim repertuarze. W ubiegłym roku wystąpiła w Konkursie Piosenki Edwarda Stachury w Annopolu, gdzie podczas swojego debiutu zdobyła pierwsze miejsce. Jury nagrodziło ją wtedy za wykonanie utworów "Jestem Niczyj" i "Parasol" do autorskiej muzyki skomponowanej przez instruktora.


(fot. GOK w Trzydniku Dużym)

Powrót
Program CZYSTE POWIETRZE

Plakat informacyjny o Gminnym Punkcie Konsultacyjno-Informacyjnym Programu Czyste Powietrze, z herbem Polski i logotypami ministerstw, wraz z danymi kontaktowymi i logotypem WFOS.
GAZETA TRZYDNICKA
Gazeta Trzydnicka

Za pośrednictwem Gazety Trzydnickiej przekazujemy Państwu istotne informacje, promujemy lokalne środowisko i przybliżamy historię Małej Ojczyzny.

ANKIETA OZE

Ankieta OZE
PROJEKTY UNIJNE
Projekty Unijne

Projekty zrealizowane w Gminie: