r. Imieniny

ODPADY KOMUNALNE

Grafika śmietniki
STRATEGIA

Stretegia
Kultura

Piknikowa propozycja dla seniorów
21-05-2019

Piknikowa propozycja dla seniorów

Wycieczka do Lasów Janowskich ze zwiedzaniem, biesiadowaniem i tańcami to najnowsza propozycja dla starszych mieszkańców gminy Trzydnik Duży. Udział w wyprawie zaplanowanej na początek czerwca już zapowiedzieli członkowie Klubu Seniora "Radość życia", działającego przy miejscowym ośrodku kultury, ale organizatorzy zapraszają także niezrzeszonych mieszkańców.
Bazą wypadową będzie gospodarstwo agroturystyczne "Doboszówka", położone w Parku Krajobrazowym Lasy Janowskie, który jest jednym z największych takich kompleksów w Europie. - Krajobraz urozmaicają pobliskie rezerwaty, a także atrakcyjne przyrodniczo śródleśne stawy, oczka wodne, bagna i torfowiska, gdzie występuje szereg rzadkich gatunków roślin i zwierząt. To wymarzone miejsce dla osób pragnących posmakować ciszy i spokoju - zachęcają właściciele "Doboszówki".

Uczestnicy "Pikniku w Doboszówce", który odbędzie się 5 czerwca, odwiedzą także okolice Malińca, Gwizdowa i Rezerwat "Imielty Ług".
 
Oprócz zwiedzania organizatorzy zaplanowali biesiadowanie i wspólne śpiewanie piosenek, turniej sportowy, zabawę z muzyką Kapeli z Trzydnika Dużego i smakołyki z grilla.

Koszt wycieczki dla chętnych, którzy nie należą do Klubu Seniora to 30 złotych, a zapisy odbywają się w Gminnym Ośrodku Kultury w Trzydniku Dużym. Zgłoszenia są przyjmowane osobiście albo telefonicznie pod numerem: 15 873 18 26.
Piknikowa propozycja dla seniorów

(fot. GOK w Trzydniku Dużym)
Powrót
Program CZYSTE POWIETRZE

Plakat informacyjny o Gminnym Punkcie Konsultacyjno-Informacyjnym Programu Czyste Powietrze, z herbem Polski i logotypami ministerstw, wraz z danymi kontaktowymi i logotypem WFOS.
GAZETA TRZYDNICKA
Gazeta Trzydnicka

Za pośrednictwem Gazety Trzydnickiej przekazujemy Państwu istotne informacje, promujemy lokalne środowisko i przybliżamy historię Małej Ojczyzny.

ANKIETA OZE

Ankieta OZE
PROJEKTY UNIJNE
Projekty Unijne

Projekty zrealizowane w Gminie: