r. Imieniny

ODPADY KOMUNALNE

Grafika śmietniki
STRATEGIA

Stretegia
Kultura

Warsztaty rękodzielnicze dla seniorów
10-06-2019

Warsztaty rękodzielnicze dla seniorów

Można miło spędzić czas w towarzystwie rówieśników, a przy okazji zdobyć nowe umiejętności. Gminny Ośrodek Kultury w Trzydniku Dużym zachęca mieszkańców do udziału w bezpłatnych warsztatach rękodzielniczych.
Propozycja jest skierowana także do mieszkańców pozostałych gmin powiatu kraśnickiego, ale liczba miejsc jest ograniczona, dlatego zainteresowani ta ofertą powinni się zgłaszać jak najszybciej.

Zajęcia ze skrzynkami, butelkami, deskami i innymi surowcami będą się odbywać 25 i 26 czerwca, a poprowadzi je opiekunka Klubu Seniora "Radość", działającego przy GOK w Trzydniku Dużym, gdzie będą się odbywać warsztaty. Termin przyjmowania zgłoszeń upływa 18 czerwca.
 
Pomysłodawcy zachęcają do skorzystania z tej propozycji zarówno kobiety, jak i mężczyzn, a po szczegółowe informacje zapraszają do ośrodka kultury. Można je uzyskać osobiście w siedzibie placówki albo telefonicznie pod numerem: 15 873 18 26.

Rękodzielnicze zajęcia dla seniorów finansują Starostwo Powiatowe w Kraśniku i Gminny Ośrodek Kultury w Trzydniku Dużym.
 
Warsztaty rękodzielnicze dla seniorów
 
(fot. GOK w Trzydniku Dużym)
 
Powrót
Program CZYSTE POWIETRZE

Plakat informacyjny o Gminnym Punkcie Konsultacyjno-Informacyjnym Programu Czyste Powietrze, z herbem Polski i logotypami ministerstw, wraz z danymi kontaktowymi i logotypem WFOS.
GAZETA TRZYDNICKA
Gazeta Trzydnicka

Za pośrednictwem Gazety Trzydnickiej przekazujemy Państwu istotne informacje, promujemy lokalne środowisko i przybliżamy historię Małej Ojczyzny.

ANKIETA OZE

Ankieta OZE
PROJEKTY UNIJNE
Projekty Unijne

Projekty zrealizowane w Gminie: