r. Imieniny

ODPADY KOMUNALNE

Grafika śmietniki
STRATEGIA

Stretegia
Kultura

Wakacyjny piknik dla seniorów
19-06-2019

Wakacyjny piknik dla seniorów

Klub Seniora "Radość życia", działający przy Gminnym Ośrodku Kultury w Trzydniku Dużym, nie zwalnia tempa. Założony zaledwie przed kilkoma miesiącami klub na początku czerwca zorganizował wycieczkę do Lasów Janowskich, połączoną z biesiadą, a teraz ma kolejną propozycję.
Tym razem starsi mieszkańcy gminy mogą się wybrać na Piknik Seniorów do Marynopola. Zabawa jest planowana na 2 lipca, ale zapisy chętnych już się rozpoczęły.
 
Autorzy pomysłu liczą na zebranie maksymalnie 50-osobowej grupy, która przy grillu w Marynopolu będzie się razem bawić, tańczyć i śpiewać. Koszt wyprawy to 20 złotych.
 
Chętni mogą się zapisywać osobiście w siedzibie GOK w Trzydniku Dużym, a dokładniejsze informacje uzyskać także telefonicznie pod numerem: 15 873 18 26.
 
 
Wakacyjny piknik dla seniorów
 
(fot. GOK w Trzydniku Dużym)
Powrót
Program CZYSTE POWIETRZE

Plakat informacyjny o Gminnym Punkcie Konsultacyjno-Informacyjnym Programu Czyste Powietrze, z herbem Polski i logotypami ministerstw, wraz z danymi kontaktowymi i logotypem WFOS.
GAZETA TRZYDNICKA
Gazeta Trzydnicka

Za pośrednictwem Gazety Trzydnickiej przekazujemy Państwu istotne informacje, promujemy lokalne środowisko i przybliżamy historię Małej Ojczyzny.

ANKIETA OZE

Ankieta OZE
PROJEKTY UNIJNE
Projekty Unijne

Projekty zrealizowane w Gminie: