r. Imieniny

ODPADY KOMUNALNE

Grafika śmietniki
STRATEGIA

Stretegia
Kultura

Wielkanocny konkurs plastyczny
08-04-2019

Wielkanocny konkurs plastyczny

Mieszkańcy gminy Trzydnik Duży mogą już rozpocząć pracę nad przygotowaniem propozycji w tegorocznym Konkursie Wielkanocnej Plastyki Obrzędowej. Miejscowy ośrodek kultury przyjmuje zgłoszenia do połowy kwietnia, a najlepsze prace zostaną zaprezentowane na świątecznej wystawie.

W konkursie mogą wziąć udział autorzy w różnym wieku, od dzieci, przez młodzież szkolną po dorosłych, w tym twórcy ludowi i członkinie kół gospodyń wiejskich. Każdy może zgłosić swoją propozycję tylko w jednej kategorii: palmy, pająki lub pisanki. Technika wykonania jest nieograniczona. Jury będzie oceniać ich zgodność z regionalną tradycją wielkanocną, a także staranność wykonania i oryginalność prac.

Propozycje należy składać do 16 kwietnia w Gminnym Ośrodku Kultury w Trzydniku Dużym. Najlepsze zostaną nagrodzone i zaprezentowane na pokonkursowej wystawie, która będzie czynna w trzydnickiej placówce między 19 kwietnia a 17 maja.

 

Wielkanocny konkurs plastyczny

Źródło: https://ias24.eu/aktualnosci,trzydnik-duzy-wielkanocny-konkurs-plastyczny,21179.html

Powrót
Program CZYSTE POWIETRZE

Plakat informacyjny o Gminnym Punkcie Konsultacyjno-Informacyjnym Programu Czyste Powietrze, z herbem Polski i logotypami ministerstw, wraz z danymi kontaktowymi i logotypem WFOS.
GAZETA TRZYDNICKA
Gazeta Trzydnicka

Za pośrednictwem Gazety Trzydnickiej przekazujemy Państwu istotne informacje, promujemy lokalne środowisko i przybliżamy historię Małej Ojczyzny.

ANKIETA OZE

Ankieta OZE
PROJEKTY UNIJNE
Projekty Unijne

Projekty zrealizowane w Gminie: