r. Imieniny

MULTIMEDIALNY PRZEWODNIK PO GMINIE
Multimedialny przewodnik po Gminie
STRATEGIA
Stretegia
Kultura

IAS 24: Nagrody za wokalne prezentacje
12-03-2015

IAS 24: Nagrody za wokalne prezentacje

Uczennice z Łychowa i Rzeczycy Ziemiańskiej wyśpiewały pierwsze nagrody w tegorocznym konkursie wokalnym pod hasłem „A ja śpiewam...”. Finałowe przesłuchania odbyły się w środę 11 marca w Gminnym Ośrodku Kultury w Trzydniku Dużym.

Uczestniczyli w nich uczniowie ze szkół podstawowych z terenu gminy, którzy wcześniej zdobyli nominacje w eliminacjach szkolnych. W finale zaprezentowało się prawie 30 młodych wokalistów, którzy byli oceniani w dwóch kategoriach wiekowych.

 

Spośród uczniów klas I - III najlepsze oceny jurorów zdobyła Magdalena Miśkiewicz z Łychowa, drugie miejsce zajęła Kinga Kościesza z Olbięcina, a trzecie jej koleżanka Amelia Rydzewska. Jury przyznało w tej kategorii także dwa wyróżnienia dla Julii Partyki i Weroniki Skrok z Rzeczycy Ziemiańskiej.

 

W kategorii wokalistów ze starszych klas trzydnickich "podstawówek" pierwszą nagrodę otrzymała Aleksandra Zięba z Rzeczycy Ziemiańskiej, druga trafiła do Katarzyny Fiut z Łychowa, zaś trzecią odebrała Dominika Latek z Rzeczycy Księżej. Wśród tych wykonawców jurorzy również dostrzegli dwie artystki, które ich zdaniem zasłużyły na wyróżnienia. Otrzymały je Joanna Kot z Woli Trzydnickiej i Kamila Radwan z Rzeczycy Księżej.

 

Popisy wokalne w trzecim konkursie wokalnym oceniały nauczycielka z Ośrodka Szkolno-Wychowawczego w Olbięcinie Beata Drewniak, dyrektor GOK w Trzydniku Dużym Ewa Sobota i Teresa Zawadzka z Gminnej Komisji Rozwiązywania Problemów Alkoholowych.

 

Źródło: IAS 24 

 

Powrót
ODPADY KOMUNALNE
Odpady komunalne
GAZETA TRZYDNICKA
Gazeta Trzydnicka

Za pośrednictwem Gazety Trzydnickiej przekazujemy Państwu istotne informacje, promujemy lokalne środowisko i przybliżamy historię Małej Ojczyzny.

ANKIETA OZE
Ankieta OZE
PROJEKTY UNIJNE
Projekty Unijne

Projekty zrealizowane w Gminie: