r. Imieniny

ODPADY KOMUNALNE

Grafika śmietniki
STRATEGIA

Stretegia
Kultura

Nagrody za gospodarstwa i ogrody
22-08-2018

Nagrody za gospodarstwa i ogrody

Siedem nagród przyznali jurory tegorocznego konkursu na najbardziej zadbane gospodarstwo rolne i przydomowe ogrody w gminie Trzydnik Duży. Wręczenie trofeów odbędzie się w niedzielę 26 sierpnia, podczas międzypokoleniowego festynu, połączonego ze świętem plonów.

Członkowie komisji ocenili łącznie 10 propozycji, w tym 3 gospodarstwa i 7 ogrodów.

Według jurorów pierwsza nagroda za najbardziej zadbane gospodarstwo należy się Łukaszowi Młynarskiemu z Trzydnika Dużego- Kolonii, na drugą zasłużył Wojciech Biszczak z Liśnika Małego, a na trzecią - Monika Mozgawa z Olbięcina.

Najładniejszym ogrodem, według członków komisji, może się pochwalić Teodora Iracka z Dąbrowy, drugie miejsce zajęła propozycja Doroty Słowak z Trzydnika Małego, a trzecie ex aequo jurorzy postanowili przyznać Lidii Tryce z Woli Trzydnickiej i Alinie Głaz z Rzeczycy Księżej.

Autorzy pozostały ogrodów także zostali docenieni. Podczas niedzielnych obchodów Teresa Baran z Rzeczycy Ziemiańskiej - Kolonii, Małgorzata Libida z Rzeczycy Księżej i Ewa Bielecka z Łychowa Gościeradowskiego, otrzymają wyróżnienia.

Podsumowanie tegorocznego konkursu na najbardziej zadbane gospodarstwo i najładniejszy ogród odbędzie się w niedzielne popołudnie, ale międzypokoleniowy festyn rozpocznie się już w sobotę 25 sierpnia. Warsztaty ginących zawodów, występy artystyczne i koncerty będą się odbywać na stadionie w Trzydniku Dużym.

Powrót
Program CZYSTE POWIETRZE

Plakat informacyjny o Gminnym Punkcie Konsultacyjno-Informacyjnym Programu Czyste Powietrze, z herbem Polski i logotypami ministerstw, wraz z danymi kontaktowymi i logotypem WFOS.
GAZETA TRZYDNICKA
Gazeta Trzydnicka

Za pośrednictwem Gazety Trzydnickiej przekazujemy Państwu istotne informacje, promujemy lokalne środowisko i przybliżamy historię Małej Ojczyzny.

ANKIETA OZE

Ankieta OZE
PROJEKTY UNIJNE
Projekty Unijne

Projekty zrealizowane w Gminie: