r. Imieniny

ODPADY KOMUNALNE

Grafika śmietniki
STRATEGIA

Stretegia
Kultura

Na wakacjach w CSK w Lublinie
05-07-2018

Na wakacjach w CSK w Lublinie

Dzieci i młodzież z gminy Trzydnik Duży spędzają wakacje nie tylko na zajęciach w miejscowym ośrodku kultury. W środę 4 lipca młodzi ludzie pojechali na wycieczkę do Lublina, której głównym celem była wizyta w Centrum Spotkania Kultur.
Bezpłatny wyjazd na spektakl "Proszę Słonia" oraz widowisko muzyczne "Bajkowo i filmowo" cieszył się ogromnym powodzeniem, ale ze względu na ograniczenia lubelskich organizatorów na wycieczkę mogła się wybrać 20-osobowa grupa.
 
Przedstawienie "Proszę Słonia" w wykonaniu aktorów Teatru Andersena na podstawie utworu Ludwika Jerzego Kerna to opowieść o chłopcu, który nie umiał urosnąć i… słoniu, który rósł ponad miarę. Z kolei widowisko "Bajkowo i filmowo" było muzyczną podróżą po świecie bajek i baśni, zekranizowanych przez wytwórnię Walt'a Disneya, w tym m.in. filmów: "Kraina Lodu", "Piraci z Karaibów", "Pocahontas", "Król Lew" oraz "Piękna i Bestia".
 
Obydwie propozycje zostały bardzo wysoko ocenione przez widzów z Trzydnika Dużego. Podczas wyjazdu opiekowali się nimi instruktorzy GOK, który ufundował przejazd i studentka kulturoznawstwa Uniwersytetu Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie.

Czwartek jest kolejnym dniem zajęć stacjonarnych w trzydnickim ośrodku kultury, a w piątek 6 lipca już o 5.00 50-osobowa grupa wyjeżdża na wycieczkę do parku rozrywki w Zatorze.
 
Źródło: ias24.eu
Powrót
Program CZYSTE POWIETRZE

Plakat informacyjny o Gminnym Punkcie Konsultacyjno-Informacyjnym Programu Czyste Powietrze, z herbem Polski i logotypami ministerstw, wraz z danymi kontaktowymi i logotypem WFOS.
GAZETA TRZYDNICKA
Gazeta Trzydnicka

Za pośrednictwem Gazety Trzydnickiej przekazujemy Państwu istotne informacje, promujemy lokalne środowisko i przybliżamy historię Małej Ojczyzny.

ANKIETA OZE

Ankieta OZE
PROJEKTY UNIJNE
Projekty Unijne

Projekty zrealizowane w Gminie: