r. Imieniny

ODPADY KOMUNALNE

Grafika śmietniki
STRATEGIA

Stretegia
Kultura

Grill, disco i rock'n'roll
04-07-2018

Grill, disco i rock'n'roll

Początek lipca dla starszych mieszkańców gminy Trzydnik Duży to dość intensywny okres. Nie chodzi jednak o dodatkowe zajęcia, lecz bogatą ofertę spędzania wolnego czasu wśród rówieśników. We wtorek 3 lipca seniorzy bawili się potańcówce w Marynopolu, a w najbliższy piątek jadą na koncert operetkowy do Lublina.
We wtorkowym spotkaniu w Marynoplu wzięli udział także seniorzy ze Świdnika, Cała ponad 90-osobowa grupa przez kilka godzin bawiła się przy przebojach zespołów Abba, Boney M., Modern Talking i Macieja Maleńczuka. Uczestnicy imprezy znakomicie radzili sobie również z muzyką folkową, disco polo i rockowymi brzmieniami.
 
Oprócz różnorodności dźwięków organizatorzy zadbali o poczęstunek z grilla oraz dodatkowe rozrywki. Były zawody w przeciąganiu liny, rozwiązywanie kalamburów, konkurs hula hop oraz wiele innych gier i zabaw. Podczas zabawy "niezależne" jury wybrało króla parkietu, którym został Pan Piotr z Woli Trzydnickiej, a publiczność przyznała nagrodę dla najlepszej pary - Alicji i Józefa ze Świdnika.
 
W najbliższy piątek seniorzy z Trzydnika Dużego wybierają się do Centrum Spotkania Kultur w Lublinie na Galę Operetki "Trzech Tenorów i Ona Jedna". Najsłynniejszych arii operetkowych oraz pieśni neapolitańskie m.in. Straussa, Kalmana, Lehara, czy Offenbacha posłucha 30 osób, choć chętnych było znacznie więcej.
 
Źródło: ias24.eu
Powrót
Program CZYSTE POWIETRZE

Plakat informacyjny o Gminnym Punkcie Konsultacyjno-Informacyjnym Programu Czyste Powietrze, z herbem Polski i logotypami ministerstw, wraz z danymi kontaktowymi i logotypem WFOS.
GAZETA TRZYDNICKA
Gazeta Trzydnicka

Za pośrednictwem Gazety Trzydnickiej przekazujemy Państwu istotne informacje, promujemy lokalne środowisko i przybliżamy historię Małej Ojczyzny.

ANKIETA OZE

Ankieta OZE
PROJEKTY UNIJNE
Projekty Unijne

Projekty zrealizowane w Gminie: