r. Imieniny

ODPADY KOMUNALNE

Grafika śmietniki
STRATEGIA

Stretegia
Kultura

Kulturalne lato w CSK w Lublinie
27-06-2018

Kulturalne lato w CSK w Lublinie

Gminny Ośrodek Kultury w Trzydniku Dużym organizuje wyjazdy na wydarzenia, organizowane pod hasłem "Lato w Spotkaniach Kultur" w Lublinie.
Dzieci mogą za darmo wybrać się na spektakl "Proszę Słonia" oraz widowisko muzyczne "Bajkowo i filmowo", a dorośli, także bezpłatnie, na koncert najsłynniejszych arii operetkowych i pieśni neapolitańskich.
 
Pierwsze wydarzenie jest planowane na środę 4 lipca, zaś drugie - dwa dni później, ale zapisy chętnych już trwają i zakończą się w najbliższy poniedziałek.

Spektakl ,,Proszę Słonia" w wykonaniu aktorów Teatru Andersena oraz widowisko ,,Bajkowo i filmowo" z muzyką z filmów Walt'a Disneya, są skierowane do widzów w wieku od 4 do 10 lat.
"Proszę Słonia" Ludwika Jerzego Kerna to opowieść o chłopcu, który nie umiał urosnąć i… słoniu, który rósł ponad miarę. Z kolei "Bajkowo i filmowo" to muzyczna podróż po świecie bajek, baśni i krainie marzeń z przebojami, znanymi m.in. z filmów: "Kraina Lodu", "Piraci z Karaibów", "Pocahontas", "Król Lew", czy "Piękna i Bestia".
 
Dorośli widzowie wybiorą się do Lublina w piątek 6 lipca, by posłuchać słynnych arii, skomponowanych przez Straussa, Kalmana, Lehara, czy Offenbacha. W koncercie zatytułowanym "Trzech Tenorów i Ona Jedna" wystąpią utytułowani śpiewacy operowi - Kamila Magdalena Lendzion (sopran) oraz tenorzy - Mirosław Niewiadomski, Oskar Jasiński i Kordian Kacperski. W ich wykonaniu zabrzmią m.in. "Brunetki Blondynki", "Graj Cyganie", "Przetańczyć całą noc", "Usta milczą dusza śpiewa" i wiele innych przebojów.

Mieszkańcy gminy Trzydnik Duży, którzy chcą wziąć udział w tych wydarzeniach mogą się zapisywać osobiście w siedzibie ośrodka kultury, albo telefonicznie pod numerem: 15 873 18 26.
 
 
Źródło: ias24.eu
Powrót
Program CZYSTE POWIETRZE

Plakat informacyjny o Gminnym Punkcie Konsultacyjno-Informacyjnym Programu Czyste Powietrze, z herbem Polski i logotypami ministerstw, wraz z danymi kontaktowymi i logotypem WFOS.
GAZETA TRZYDNICKA
Gazeta Trzydnicka

Za pośrednictwem Gazety Trzydnickiej przekazujemy Państwu istotne informacje, promujemy lokalne środowisko i przybliżamy historię Małej Ojczyzny.

ANKIETA OZE

Ankieta OZE
PROJEKTY UNIJNE
Projekty Unijne

Projekty zrealizowane w Gminie: