r. Imieniny

ODPADY KOMUNALNE

Grafika śmietniki
STRATEGIA

Stretegia
Kultura

Zaproszenie na potańcówkę dla seniorów
12-06-2018

Zaproszenie na potańcówkę dla seniorów

Gminny Ośrodek Kultury w Trzydniku Dużym zaprasza mieszkańców w wieku co najmniej 60 lat na potańcówkę do Kraśnika. Zabawa, organizowana w ramach Powiatowego Przeglądu Kapel Ulicznych, odbędzie się w najbliższą niedzielę, ale zapisy chętnych kończą się we wtorek 12 czerwca.
Mamy już około 25 osób, ale lista nie jest zamknięta. Podobne imprezy, które odbywały się w ramach naszej Akcji Senior cieszyły się dużym zainteresowaniem, liczymy na wysoką frekwencję także tym razem - mówią pomysłodawcy wyjazdu.
 
W niedzielę 17 czerwca na kraśnickim rynku zaprezentuje się 10 wykonawców. Udział w imprezie zapowiedzieli: "Tońko z Dynowa", "Bum Ta Ra Ra" z Łęcznej, "Uroczysko" z Krasnegostawu, "Czy się wali czy się pali" i "Fidelis" z Przemyśla, "Stah" z Werbkowic, "Wygibusy" z Biłgoraja, Szczebrzeszyńska Kapela Podwórkowa, "Przemyskie Niedźwiadki" i kraśnicka kapela "Swojacy".
 
Kapele zaprezentują zróżnicowany repertuar oparty na biesiadnych melodiach i folku, często zachowując tradycyjne instrumentarium charakterystyczne dla danego regionu.

Przegląd rozpocznie się o 16.00, a wyjazd seniorów z gminy Trzydnik Duży jest planowany na 15.30. Zainteresowani mogą się zapisywać osobiście w ośrodku kultury lub telefonicznie pod numerem: 15 873 18 26. 
 
 
Źródło: ias24.eu
Powrót
Program CZYSTE POWIETRZE

Plakat informacyjny o Gminnym Punkcie Konsultacyjno-Informacyjnym Programu Czyste Powietrze, z herbem Polski i logotypami ministerstw, wraz z danymi kontaktowymi i logotypem WFOS.
GAZETA TRZYDNICKA
Gazeta Trzydnicka

Za pośrednictwem Gazety Trzydnickiej przekazujemy Państwu istotne informacje, promujemy lokalne środowisko i przybliżamy historię Małej Ojczyzny.

ANKIETA OZE

Ankieta OZE
PROJEKTY UNIJNE
Projekty Unijne

Projekty zrealizowane w Gminie: