r. Imieniny

ODPADY KOMUNALNE

Grafika śmietniki
STRATEGIA

Stretegia
Kultura

Majowy piknik seniorów w Marynopolu
22-05-2018

Majowy piknik seniorów w Marynopolu

Ponad 50 starszych mieszkańców gminy Trzydnik Duży skorzystało z propozycji miejscowego ośrodka kultury udziału w pikniku w Marynopolu.
Seniorzy, którzy bawili się w poniedziałek 21 maja, kolejny raz pokazali, że nadal nie brakuje im wigoru, kondycji i sprawności.
 
Główną część spotkania wypełniły tańce przy dźwiękach kapeli z Poniatowej oraz muzyce lat 60. i 70. oferowanej przez DJ-a. Były oberki, polki i walczyki, a do tego przeboje Abby i wielu polskich wykonawców.
 
Chociaż kilkugodzinna zabawa taneczna była dość wyczerpująca, seniorzy mieli jeszcze energię, by pograć w badmintona i warcaby, a także wziąć udział w konkursie kręcenia hula-hop. Najbardziej sprawni, wytrwali i sprawni, oprócz braw i uznania rówieśników, otrzymali nagrody.
 
Poniedziałkowy piknik w Marynopolu był kolejną inicjatywą w ramach Akcji Senior, organizowanej przez wójta i Gminny Ośrodek Kultury w Trzydniku Dużym. Za kilka tygodni starsi mieszkańcy gminy wybierają się na wycieczkę do Sandomierza i spektakl w Tarnobrzeskim Domu Kultury, a w lipcu kolejny raz pobawią się w Marynopolu. Podobnie jak przed rokiem na tę zabawę organizatorzy chcą zaprosić zaprzyjaźnionych seniorów ze Świdnika.
 
Źródło: ias24.eu
Powrót
Program CZYSTE POWIETRZE

Plakat informacyjny o Gminnym Punkcie Konsultacyjno-Informacyjnym Programu Czyste Powietrze, z herbem Polski i logotypami ministerstw, wraz z danymi kontaktowymi i logotypem WFOS.
GAZETA TRZYDNICKA
Gazeta Trzydnicka

Za pośrednictwem Gazety Trzydnickiej przekazujemy Państwu istotne informacje, promujemy lokalne środowisko i przybliżamy historię Małej Ojczyzny.

ANKIETA OZE

Ankieta OZE
PROJEKTY UNIJNE
Projekty Unijne

Projekty zrealizowane w Gminie: