r. Imieniny

ODPADY KOMUNALNE

Grafika śmietniki
STRATEGIA

Stretegia
Kultura

Integracji seniorów ciąg dalszy
14-05-2018

Integracji seniorów ciąg dalszy

Wspólną zabawę, tańce i dużą dawkę humoru proponują starszym mieszkańcom gminy Trzydnik Duży organizatorzy Akcji Senior. W tym miesiącu organizują Piknik w Marynopolu, na który zapraszają osoby w wieku co najmniej 60 lat.

O tym, że ludzie tej kategorii wiekowej chcą i potrafią się bawić oni sami przekonywali przed rokiem, gdy również w Marynopolu zorganizowano pierwszą taką potańcówkę. Tegoroczna impreza odbędzie się w poniedziałek 21 maja, ale chętni mogą się zgłaszać tylko do najbliższego czwartku.

Zgłoszenia są przyjmowane telefonicznie pod numerem: 15 873 18 36 do 17 maja.

Organizatorzy zapewniają transport i zabawę z kapelą ludową z Poniatowej, a od seniorów oczekują dobrego humoru i ochoty na spędzenie czasu w miłym towarzystwie rówieśników.

"Potańcówka" w Marynopolu to jedna z wielu propozycji, organizowanych z myślą o starszych mieszkańcach przez wójta i Gminny Ośrodek Kultury w Trzydniku Dużym. Oprócz zabaw odbywają się wielotematyczne warsztaty, spotkania z ciekawymi ludźmi, wycieczki i imprezy okolicznościowe. 

Powrót
Program CZYSTE POWIETRZE

Plakat informacyjny o Gminnym Punkcie Konsultacyjno-Informacyjnym Programu Czyste Powietrze, z herbem Polski i logotypami ministerstw, wraz z danymi kontaktowymi i logotypem WFOS.
GAZETA TRZYDNICKA
Gazeta Trzydnicka

Za pośrednictwem Gazety Trzydnickiej przekazujemy Państwu istotne informacje, promujemy lokalne środowisko i przybliżamy historię Małej Ojczyzny.

ANKIETA OZE

Ankieta OZE
PROJEKTY UNIJNE
Projekty Unijne

Projekty zrealizowane w Gminie: