r. Imieniny

ODPADY KOMUNALNE

Grafika śmietniki
STRATEGIA

Stretegia
Kultura

Szósty konkurs wokalny "A ja śpiewam…"
18-03-2018

Szósty konkurs wokalny "A ja śpiewam…"

„Meluzyna” z repertuaru Małgorzaty Ostrowskiej, „Księżniczka” Sylwii Grzeszczak i utwory dla dzieci znalazły się w programie tegorocznego konkursu „A ja śpiewam…” z udziałem uczniów szkół z gminy Trzydnik Duży.

W eliminacjach szkolnych wzięło udział prawie 40 wykonawców, a najlepsi wystartowali w finale, który odbył się w miejscowym ośrodku kultury.

Największą grupą wśród finalistów byli uczniowie starszych klas podstawówek, którzy stanowili ponad połowę wykonawców. 

W najmłodszej kategorii wiekowej wokalistów z klas I - III najlepiej wypadła Julia Buda z Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Olbięcinie, drugie miejsce zajęła Oliwia Bartnik z SP w Rzeczycy Księżej, a trzecią nagrodę zdobyła Patrycja Ćwikła z ZS-P w Olbięcinie. 

Na podium dla uczniów klas IV - VII stanęli kolejno - Angelika Turowicz z SP w Rzeczycy Ziemiańskiej, Magdalena Miśkiewicz z SP w Łychowie Gościeradowskim i kolejny uczeń tej szkoły Jakub Miękina. 

Na pierwszą nagrodę wśród gimnazjalistów zasłużyła Aleksandra Zięba, drugie miejsce zajęła Milena Wójcik, a trzecie - Joanna Kot. Wszystkie wokalistki uczą się w Publicznym Gimnazjum w Trzydniku Dużym. 

Występy uczestników szóstego konkursu "A ja śpiewam" oceniali Marek Mochol z Gminnego Ośrodka Kultury w Gościeradowie, Magdalena Ciosek z GOK w Trzydniku Dużym i reprezentująca fundatora nagród, przewodnicząca Gminnej Komisji Rozwiązywania Problemów Alkoholowych w Trzydniku Dużym Teresa Zawadzka.

Artystyczne zmagania zorganizował ZS-P w Olbięcinie przy współpracy z Urzędem Gminy i GOK w Trzydniku Dużym, a trofea dla najlepszych wokalistów wręczał m.in. zastępca wójta Dariusz Maciąg.

  

Powrót
Program CZYSTE POWIETRZE

Plakat informacyjny o Gminnym Punkcie Konsultacyjno-Informacyjnym Programu Czyste Powietrze, z herbem Polski i logotypami ministerstw, wraz z danymi kontaktowymi i logotypem WFOS.
GAZETA TRZYDNICKA
Gazeta Trzydnicka

Za pośrednictwem Gazety Trzydnickiej przekazujemy Państwu istotne informacje, promujemy lokalne środowisko i przybliżamy historię Małej Ojczyzny.

ANKIETA OZE

Ankieta OZE
PROJEKTY UNIJNE
Projekty Unijne

Projekty zrealizowane w Gminie: