r. Imieniny

ODPADY KOMUNALNE

Grafika śmietniki
STRATEGIA

Stretegia
Kultura

Twórcze święto pań w saloniku piękna
07-03-2018

Twórcze święto pań w saloniku piękna

Od ponad ćwierćwiecza mieszkanki gminy Trzydnik Duży świętują Dzień Kobiet podczas Twórczych Spotkań Kół Gospodyń Wiejskich. Tegoroczne obchody odbędą się w czwartek 8 marca o 13.00 w miejscowym ośrodku kultury i będą okazją do złożenia paniom podziękowań i życzeń oraz prezentacji lokalnego dorobku artystycznego.

Na scenie wystąpią dziecięce i młodzieżowe grupy taneczne oraz solistki z GOK w Trzydniku Dużym, a także zespoły śpiewacze, kabarety i instrumentaliści. W programie obchodów jest również prelekcja specjalisty inżynierii przeciwstarzeniowej i pokaz produktów kosmetycznych. 

Po części oficjalnej, w której przedstawiciele trzydnickiego samorządu podziękują wiejskim twórcom za ich działalność artystyczną, organizatorzy zapraszają do mini salonu piękności. Swoim doświadczeniem i wiedzą będą się w nim dzielić makijażystki i wizażystki, w tym uczennice Zespołu Szkół nr 3 w Kraśniku. Porad będą udzielać m.in. absolwentka prestiżowego Centrum Kreowania Wizerunku "Aesthetic" Marta Iracka i Justyna Widarska, która jest... bibliotekarką, ale oprócz polecania dobrych książek, podpowiada jak się malować na co dzień i od święta, jakich szminek i pędzelków używać i jak dobrać kolory do konkretnej osoby. W saloniku piękności będzie można spotkać także Sylwię Ziębę, która pasjonuje się ręcznym wykonywaniem biżuterii. Ponadto wszystkie panie wezmą udział w losowaniu upominków z okazji Dnia Kobiet.

Warsztatom, występom i pokazom będzie towarzyszyć wystawa rysunku Rafała Bieleckiego z Łychowa, którą będzie można oglądać w holu ośrodka kultury i Pracowni Orange do czerwca. 

Plakat

Powrót
Program CZYSTE POWIETRZE

Plakat informacyjny o Gminnym Punkcie Konsultacyjno-Informacyjnym Programu Czyste Powietrze, z herbem Polski i logotypami ministerstw, wraz z danymi kontaktowymi i logotypem WFOS.
GAZETA TRZYDNICKA
Gazeta Trzydnicka

Za pośrednictwem Gazety Trzydnickiej przekazujemy Państwu istotne informacje, promujemy lokalne środowisko i przybliżamy historię Małej Ojczyzny.

ANKIETA OZE

Ankieta OZE
PROJEKTY UNIJNE
Projekty Unijne

Projekty zrealizowane w Gminie: