r. Imieniny

ODPADY KOMUNALNE

Grafika śmietniki
STRATEGIA

Stretegia
Kultura

 Integracyjny wyjazd seniorów
19-02-2018

Integracyjny wyjazd seniorów

W ramach Akcji Senior starsi mieszkańcy gminy Trzydnik Duży mogą się spotykać nie tylko we własnym gronie. W marcu miejscowy ośrodek kultury organizuje wyjazd do Świdnika, na zaproszenie tamtejszego Uniwersytetu Trzeciego Wieku.
Będzie to rewizyta po spotkaniach w naszej gminie z udziałem świdnickich seniorów. W ubiegłym roku w sierpniu członkowie uniwersytetu wzięli udział we wspólnym dancingu w Marynopolu, a w listopadzie zaprosiliśmy ich do udziału w andrzejkowej potańcówce w ośrodku kultury - przypominają organizatorzy wyprawy. 

Integracyjne spotkanie w Świdniku odbędzie się 7 marca, a w jego programie są m.in. zabawy integracyjne i wspólne występy artystyczne, w tym skecze kabaretu Koła Gospodyń Wiejskich z Łychowa. Ze względu na ograniczoną liczbę miejsc seniorzy z gminy Trzydnik Duży, którzy chcą wziąć w nim udział powinni wcześniej złożyć taką deklarację w miejscowym ośrodku kultury. Można to zrobić osobiście albo telefonicznie pod numerem: 15 873 18 26. 

Tegoroczne działania w ramach Akcji Senior w Trzydniku Dużym rozpoczęło 1 lutego spotkanie noworoczno-karnawałowe, połączone z prezentacją "Pracowni Orange" w GOK, z której mogą korzystać mieszkańcy w każdym wieku. W planach na najbliższe tygodnie są z kolei obchody Dnia Kobiet, kolejne zajęcia stacjonarne oraz wycieczka do Krakowa. 

Plakat

fot. GOK w Trzydniku Dużym

Powrót
Program CZYSTE POWIETRZE

Plakat informacyjny o Gminnym Punkcie Konsultacyjno-Informacyjnym Programu Czyste Powietrze, z herbem Polski i logotypami ministerstw, wraz z danymi kontaktowymi i logotypem WFOS.
GAZETA TRZYDNICKA
Gazeta Trzydnicka

Za pośrednictwem Gazety Trzydnickiej przekazujemy Państwu istotne informacje, promujemy lokalne środowisko i przybliżamy historię Małej Ojczyzny.

ANKIETA OZE

Ankieta OZE
PROJEKTY UNIJNE
Projekty Unijne

Projekty zrealizowane w Gminie: