r. Imieniny

ODPADY KOMUNALNE

Grafika śmietniki
STRATEGIA

Stretegia
Kultura

Finał ferii z ośrodkiem kultury
05-02-2018

Finał ferii z ośrodkiem kultury

Wycieczką na lodowisko i do kina w Lublinie zakończyły się tegoroczne ferie, organizowane przez Gminny Ośrodek Kultury w Trzydniku Dużym. W wyprawie do stolicy regionu wzięła udział ponad 20-osobowa grupa dzieci i młodzieży, a z wszystkich propozycji GOK skorzystało prawie 100 osób.

Wizyta w "Icemanii Lublin" sprawiła dużo radości zarówno tym, którzy bardzo dobrze radzą sobie z jazdą na łyżwach, jak i debiutantom. Z kolei w kinie młodzież obejrzała film pt. "Gnomy rozrabiają". 

Wycieczka do Lublina była jedną z wielu atrakcji, przygotowanych na tegoroczne ferie przez ośrodek kultury. Przez cały tydzień na miejscu odbywały się zajęcia sportowo-rekreacyjne, gry i zabawy oraz warsztaty plastyczne, których uczestnicy wykonywali kartki walentynkowe. 

Dużym zainteresowaniem cieszyły się także spotkania w otwartej niedawno "Pracowni Orange", gdzie oprócz korzystania ze stanowisk komputerowych i urządzeń multimedialnych można było pobawić się z robotami. 

Feryjne zajęcia prowadzili instruktorzy GOK - Magdalena Ciosek, Sławomir Nowak i Łukasz Ufniarz oraz wolontariusz "Pracowni Orange" Sebastian Krawczyński, który na wystawie zaprezentował również swoje prace wykonane techniką decoupage'u. 

Spotkania w ośrodku kultury miały też edukacyjny charakter. Dzieci i młodzież odwiedzili strażak i kominiarz. Marian Dyguś z OSP w Trzydniku Dużym przypomniał młodym ludziom o najważniejszych zasadach bezpieczeństwa przeciwpożarowego, natomiast o niełatwej pracy kominiarza opowiedział Henryk Małecki. 

Żródło: IAS 24

 

 

Powrót
Program CZYSTE POWIETRZE

Plakat informacyjny o Gminnym Punkcie Konsultacyjno-Informacyjnym Programu Czyste Powietrze, z herbem Polski i logotypami ministerstw, wraz z danymi kontaktowymi i logotypem WFOS.
GAZETA TRZYDNICKA
Gazeta Trzydnicka

Za pośrednictwem Gazety Trzydnickiej przekazujemy Państwu istotne informacje, promujemy lokalne środowisko i przybliżamy historię Małej Ojczyzny.

ANKIETA OZE

Ankieta OZE
PROJEKTY UNIJNE
Projekty Unijne

Projekty zrealizowane w Gminie: