r. Imieniny

ODPADY KOMUNALNE

Grafika śmietniki
STRATEGIA

Stretegia
Kultura

Seniorzy w "Pracowni Orange"
27-01-2018

Seniorzy w "Pracowni Orange"

Pełna multimedialnych rozwiązań "Pracownia Orange" to propozycja nie tylko dla młodych użytkowników. W przyszłym tygodniu będą się o tym mogli przekonać starsi mieszkańcy gminy Trzydnik Duży, których miejscowy ośrodek zaprasza na spotkanie noworoczno-karnawałowe.
W czwartkowy wieczór 1 lutego od 17.00 autorzy pomysłu proponują osobom w wieku co najmniej 60 lat szybki kurs tańca, prezentację autorskich wierszy Marii Magdziak, wspólne śpiewanie kolęd i pokaz zumby w wykonaniu grupy "Kameleon". Zabawa będzie połączona z prezentacją "Pracowni Orange", której oficjalne otwarcie odbyło się przed weekendem. 

Odwiedzający Gminny Ośrodek Kultury w Trzydniku Dużym mają do dyspozycji m.in. laptopy z oprogramowaniem, urządzenia wielofunkcyjne i konsole Play Station. W korzystaniu z nowoczesnych urządzeń i technologii informatyczno-multimedialnych będzie pomagać 8 wolontariuszy, którzy przy okazji mogą rozwijać swoje zainteresowania i pasje. 

"Pracownię Orange" dla Trzydnika Dużego wygrali... internauci, którzy wzięli udział w ogólnopolskim konkursie, organizowanym przez Fundację Orange dla wsi i miasteczek do 40 tysięcy mieszkańców. 

Szczegółowe informacje na temat czwartkowego spotkania można uzyskać osobiście w siedzibie ośrodka kultury, albo telefonicznie pod numerem: 15 873 18 26.

Plakat

Żródło: IAS 24

Powrót
Program CZYSTE POWIETRZE

Plakat informacyjny o Gminnym Punkcie Konsultacyjno-Informacyjnym Programu Czyste Powietrze, z herbem Polski i logotypami ministerstw, wraz z danymi kontaktowymi i logotypem WFOS.
GAZETA TRZYDNICKA
Gazeta Trzydnicka

Za pośrednictwem Gazety Trzydnickiej przekazujemy Państwu istotne informacje, promujemy lokalne środowisko i przybliżamy historię Małej Ojczyzny.

ANKIETA OZE

Ankieta OZE
PROJEKTY UNIJNE
Projekty Unijne

Projekty zrealizowane w Gminie: