r. Imieniny

ODPADY KOMUNALNE

Grafika śmietniki
STRATEGIA

Stretegia
Kultura

Konkurs bożonarodzeniowy rozstrzygnięty
03-01-2018

Konkurs bożonarodzeniowy rozstrzygnięty


Gminny Ośrodek Kultury w Trzydniku zaprasza do oglądania prac, zgłoszonych w świątecznym konkursie plastycznym „Anioły, Gwiazdy i Szopki”. Jury oceniło 32 propozycje, które będą prezentowane do końca stycznia.

Prace wykonały dzieci, młodzież i dorośli autorzy, którym członkowie komisji przyznali 14 pierwszych nagród, 13 drugich i 5 trzecich. Uwagę oceniających zwróciła duża liczba aniołów, a także kreatywność i staranne wykonanie pozostałych propozycji. 

Najlepiej jurorzy ocenili prace autorstwa: Anieli Leszczuk, Julii Budy, Natalii Gołąb, Kewina Sołtysa, Filipa Mazurka, Wojciecha Jeża, Amelii Łaty, Julii Zagrodnik-Wojtan, Patrycji Ćwikły, Karola Mazura, Karoliny Maciąg i Bartłomieja Krupki z Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Olbięcinie, a także Jakuba Miękiny z Publicznej Szkoły Podstawowej w Łychowie Gościeradowskim i gimnazjalistki Zuzanny Sali z Rzeczycy Ziemiańskiej.

Na drugie nagrody zasłużyli: Adam Skoczylas, Mateusz Stachniak, Gabriela Kot, Aleksandra Stender i Krzysztof Górny z PSP w Łychowie Gościeradowskim, Artur Buda, Damian Giełbuda, Alicja Bryczek i Mateusz Resztak z ZSP w Olbięcinie, Marta Pernal, Julia Mazur i Paula Bral z Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Woli Trzydnickiej oraz Tomasz Sala z Rzeczycy Ziemiańskiej. 

Trzecie miejsce zajęły propozycje: Julii Skórki i Tomasza Wieczorka z ZSP w Olbięcinie, Rafała Skoczylasa i Emilii Szot z PSP w Łychowie Gościeradowskim oraz Radosława Okonia z ZSP w Woli Trzydnickiej. 

(fot. GOK w Trzydniku Dużym)

 

Powrót
Program CZYSTE POWIETRZE

Plakat informacyjny o Gminnym Punkcie Konsultacyjno-Informacyjnym Programu Czyste Powietrze, z herbem Polski i logotypami ministerstw, wraz z danymi kontaktowymi i logotypem WFOS.
GAZETA TRZYDNICKA
Gazeta Trzydnicka

Za pośrednictwem Gazety Trzydnickiej przekazujemy Państwu istotne informacje, promujemy lokalne środowisko i przybliżamy historię Małej Ojczyzny.

ANKIETA OZE

Ankieta OZE
PROJEKTY UNIJNE
Projekty Unijne

Projekty zrealizowane w Gminie: