r. Imieniny

ODPADY KOMUNALNE

Grafika śmietniki
STRATEGIA

Stretegia
Kultura

Gminny Ośrodek Kultury ogłosił wstępną listę zimowych propozycji dla dzieci i młodzieży
02-01-2018

Gminny Ośrodek Kultury ogłosił wstępną listę zimowych propozycji dla dzieci i młodzieży

Są na niej wyjazdy na łyżwy, do kina i teatru w Lublinie oraz zajęcia w nowej Pracowni Orange, otwartej w ośrodku kultury. - Staniemy na głowie, byście coolturalnie spędzili u nas i z nami czas - zapowiadają instruktorzy trzydnickiego ośrodka kultury. Wycieczki do stolicy regionu będą odpłatne, ale udział w stacjonarnych zajęciach w GOK nic nie kosztuje. Trzeba jedynie zabrać ze sobą dobry humor i energię do wspólnej zabawy.

Plakat

W Teatrze im. Hansa Christiana Andersena w Lublinie uczestnicy wyprawy obejrzą "Koziołka kręciołka", czyli widowisko do tekstu autora wielu książek dla dzieci Zbigniewa Dmitrocy, w reżyserii Bogusława Byrskiego z muzyką Tadeusza Kulasa.

Pracownię Orange GOK w Trzydniku Dużym "wygrał" w ogólnopolskim konkursie, a odwiedzający ją goście mają do dyspozycji m.in. kilka stanowisk komputerowych i konsole Play Station. 

Zgodę na udział w zajęciach swoich pociech muszą wyrazić rodzice, którzy przed rozpoczęciem ferii powinni wypełnić odpowiedni formularz. Będzie on dostępny na stronie: www.goktrzydnik.com.pl i w siedzibie placówki.

Ferie zimowe w województwie lubelskim rozpoczną się 29 stycznia, a GOK w Trzydniku Dużym zaprasza na zajęcia i wycieczki w pierwszym tygodniu przerwy szkolnej. 

(fot. GOK w Trzydniku Dużym)

 

 

Powrót
Program CZYSTE POWIETRZE

Plakat informacyjny o Gminnym Punkcie Konsultacyjno-Informacyjnym Programu Czyste Powietrze, z herbem Polski i logotypami ministerstw, wraz z danymi kontaktowymi i logotypem WFOS.
GAZETA TRZYDNICKA
Gazeta Trzydnicka

Za pośrednictwem Gazety Trzydnickiej przekazujemy Państwu istotne informacje, promujemy lokalne środowisko i przybliżamy historię Małej Ojczyzny.

ANKIETA OZE

Ankieta OZE
PROJEKTY UNIJNE
Projekty Unijne

Projekty zrealizowane w Gminie: