r. Imieniny

ODPADY KOMUNALNE

Grafika śmietniki
STRATEGIA

Stretegia
Kultura

Ostatnie zgłoszenia wiejskich artystów
06-11-2017

Ostatnie zgłoszenia wiejskich artystów

Jeszcze tylko przez trzy dni Gminny Ośrodek Kultury w Trzydniku Dużym przyjmuje zgłoszenia wykonawców, którzy chcą wystąpić w tegorocznym Powiatowym Przeglądzie Twórczości Artystycznej Wsi. Organizowana po raz szesnasty impreza odbędzie się 18 listopada, ale chętni mogą się zgłaszać tylko do najbliższej środy.

W przeglądzie mogą wziąć udział zespoły teatralne, kabarety, zespoły śpiewacze, kapele, chóry lub zespoły wokalno-instrumentalne. Jury będzie oceniać, w oddzielnych kategoriach, zespoły prezentujące widowiska oparte na obrzędach i zwyczajach ludowych, sztuki teatralne lub skecze oraz zespoły śpiewacze i kapele ludowe w dowolnym repertuarze regionalnym. Jurorzy wezmą pod uwagę jego wartości artystyczne i poznawcze.

Zespoły śpiewacze, chóry i kapele przygotowują po dwa utwory, natomiast występy zespołów teatralnych i kabaretowych mogą trwać do 30 minut.

Tematyka prezentacji nie jest ograniczona, ale nie mogą to być programy, przedstawiane we wcześniejszych edycjach przeglądu.

Zgłoszenia są przyjmowane w Gminnym Ośrodku Kultury w Trzydniku Dużym, a szczegółowe informacje można uzyskać także w Starostwie Powiatowym w Kraśniku, które jest współorganizatorem przeglądu. Zainteresowani mogą je otrzymać telefonicznie w trzydnickim GOK-u pod numerem: 15 873 18 26 lub w starostwie w Kraśniku pod: 81 826 17 92.

Pełny regulamin i niezbędne formularze są dostępne na stronie: www.goktrzydnik.com.pl.

 

Powrót
Program CZYSTE POWIETRZE

Plakat informacyjny o Gminnym Punkcie Konsultacyjno-Informacyjnym Programu Czyste Powietrze, z herbem Polski i logotypami ministerstw, wraz z danymi kontaktowymi i logotypem WFOS.
GAZETA TRZYDNICKA
Gazeta Trzydnicka

Za pośrednictwem Gazety Trzydnickiej przekazujemy Państwu istotne informacje, promujemy lokalne środowisko i przybliżamy historię Małej Ojczyzny.

ANKIETA OZE

Ankieta OZE
PROJEKTY UNIJNE
Projekty Unijne

Projekty zrealizowane w Gminie: