r. Imieniny

ODPADY KOMUNALNE

Grafika śmietniki
STRATEGIA

Stretegia
Kultura

GOK może wygrać "Pracownię Orange"
05-10-2017

GOK może wygrać "Pracownię Orange"

Gminny Ośrodek Kultury jest w finale konkursu, w którym można wygrać nowoczesną "Pracownię Orange". Konkurencja jest duża, a to gdzie taka pracownia powstanie zależy od poparcia internautów.
Zainteresowanych tą propozycją było kilkaset placówek ze wsi i miasteczek do 40 tysięcy mieszkańców, z których po weryfikacji zostało wybranych około 200, a do finału zakwalifikowano 60. Pracownie zostaną utworzone u 25 wnioskodawców, którzy otrzymają najwięcej głosów internautów.

Każda pracownia będzie wyposażona m.in. w: trzy laptopy z oprogramowaniem, urządzenie wielofunkcyjne, konsole Play Station 4 i meble. Wszystko ma być dostarczone i zainstalowane przez organizatorów plebiscytu z Fundacji Orange do końca tego roku, a potem udostępniane mieszkańcom co najmniej 5 godzin przez 5 dni w tygodniu.

Pracownicy ośrodka kultury mają nadzieję, że taka pracownia powstanie w Trzydniku Dużym, ale bez wsparcia internautów nie będzie to możliwe. Dlatego proszą o pomoc i oddawanie głosów na stronie: www.pracownieorange.wp.pl. Głosowanie odbywa się za pośrednictwem adresu e-mail lub profilu na Facebook'u do 20 października.
Powrót
Program CZYSTE POWIETRZE

Plakat informacyjny o Gminnym Punkcie Konsultacyjno-Informacyjnym Programu Czyste Powietrze, z herbem Polski i logotypami ministerstw, wraz z danymi kontaktowymi i logotypem WFOS.
GAZETA TRZYDNICKA
Gazeta Trzydnicka

Za pośrednictwem Gazety Trzydnickiej przekazujemy Państwu istotne informacje, promujemy lokalne środowisko i przybliżamy historię Małej Ojczyzny.

ANKIETA OZE

Ankieta OZE
PROJEKTY UNIJNE
Projekty Unijne

Projekty zrealizowane w Gminie: