r. Imieniny

ODPADY KOMUNALNE

Grafika śmietniki
STRATEGIA

Stretegia
Kultura

Finisz naboru na powakacyjne zajęcia w GOK
27-09-2017

Finisz naboru na powakacyjne zajęcia w GOK

Kończy się nabór chętnych do udziału w zajęciach, organizowanych przez Gminny Ośrodek Kultury w Trzydniku Dużym. Uzdolnieni artystycznie mieszkańcy gminy mogą się zapisywać na lekcje indywidualne i grupowe do najbliższego poniedziałku 2 października.

Podobnie jak w poprzednich latach ośrodek kultury oferuje bezpłatne spotkania wokalne i gry na instrumentach klawiszowych oraz zajęcia plastyczne. GOK czeka również na młodych tancerzy, którzy mogą rozwijać swoje zdolności sceniczne w dwóch grupach - od 7 do 9 lat oraz od 10 do 11. Te lekcje są płatne i kosztują 20 złotych miesięcznie. W trzydnickim ośrodku kultury będzie się można uczyć także gry na gitarze. Koszt lekcji to 40 złotych. 

Prowadzący zajęcia podkreślają, że ich podopieczni mają okazję nie tylko doskonalenia talentu i rozwijania pasji, ale również wyjazdów na festiwale, przeglądy, konkursy oraz prezentowania prac na wystawach plastycznych. Zgodnie z tradycją zwieńczeniem całorocznej pracy będzie publiczny występ przed szeroką publicznością, który jest organizowany na podsumowanie sezonu.

By skorzystać z tych propozycji rodzice dzieci i młodzieży powinni wypełnić odpowiednią ankietę i deklarację płatności. Niezbędne formularze można pobrać ze strony: www.goktrzydnik.com.pl albo w siedzibie ośrodka, a szczegółowe informacje uzyskać także telefonicznie pod numerami: 15 873 18 26 i 603 685 263.

 

źródło: http://ias24.eu/aktualnosci,trzydnik-duzy-finisz-naboru-na-powakacyjne-zajecia-w-gok,18062.html

Powrót
Program CZYSTE POWIETRZE

Plakat informacyjny o Gminnym Punkcie Konsultacyjno-Informacyjnym Programu Czyste Powietrze, z herbem Polski i logotypami ministerstw, wraz z danymi kontaktowymi i logotypem WFOS.
GAZETA TRZYDNICKA
Gazeta Trzydnicka

Za pośrednictwem Gazety Trzydnickiej przekazujemy Państwu istotne informacje, promujemy lokalne środowisko i przybliżamy historię Małej Ojczyzny.

ANKIETA OZE

Ankieta OZE
PROJEKTY UNIJNE
Projekty Unijne

Projekty zrealizowane w Gminie: