r. Imieniny

ODPADY KOMUNALNE

Grafika śmietniki
STRATEGIA

Stretegia
Kultura

Sezon artystyczny czas kończyć
18-06-2017

Sezon artystyczny czas kończyć

Młodzi i uzdolnieni artystycznie mieszkańcy gminy Trzydnik Duży, którzy uczęszczają na zajęcia w miejscowym ośrodku kultury, kończą sezon. Tym czego się nauczyli w ciągu ostatnich 10 miesięcy pochwalą się na koncercie we wtorek 20 czerwca.

O 17.00 w sali widowiskowej GOK wystąpią dzieci i młodzież w wieku od 5 do 16 lat, które rozwijają swoje zdolności taneczne, plastyczne, wokalne i instrumentalne pod kierunkiem instruktorów Alicji Pełki, Joanny Trybuły-Jargiło, Sławomira Nowaka i Stanisława Długosza. Ich podopieczni zagrają na pianinie, keyboardzie i gitarze, a także zaprezentują programy taneczne i wokalne.

Na scenie pojawi się około 40 wykonawców, natomiast na towarzyszącej występom wystawie zostaną zaprezentowane prace plastyczne, czyli m.in. pejzaże, portrety i ikony, wykonane różnymi technikami. 

Jednocześnie Gminny Ośrodek Kultury w Trzydniku Dużym już teraz zaprasza do skorzystania z wakacyjnej oferty. Zajęcia kulinarne, zabawy ruchowe oraz warsztaty muzyczne i plastyczne dla dzieci i młodzieży w wieku od 6 do 15 lat będą się odbywać od 3 do 13 lipca. W programie są również wycieczki do "Energylandii" w Zatorze oraz do kina w Lublinie i na warsztaty w Muzeum Wsi Lubelskiej. Szczegółowe informacje będzie można uzyskać przy okazji wtorkowego koncertu albo telefonicznie pod numerem: 15 873 18 26 i 603 685 263.

 

Źródło: http://ias24.eu/aktualnosci,trzydnik-duzy-sezon-artystyczny-czas-konczyc,17509.html

Powrót
Program CZYSTE POWIETRZE

Plakat informacyjny o Gminnym Punkcie Konsultacyjno-Informacyjnym Programu Czyste Powietrze, z herbem Polski i logotypami ministerstw, wraz z danymi kontaktowymi i logotypem WFOS.
GAZETA TRZYDNICKA
Gazeta Trzydnicka

Za pośrednictwem Gazety Trzydnickiej przekazujemy Państwu istotne informacje, promujemy lokalne środowisko i przybliżamy historię Małej Ojczyzny.

ANKIETA OZE

Ankieta OZE
PROJEKTY UNIJNE
Projekty Unijne

Projekty zrealizowane w Gminie: