r. Imieniny

ODPADY KOMUNALNE

Grafika śmietniki
STRATEGIA

Stretegia
Kultura

Integracyjny dancing seniorów
26-07-2017

Integracyjny dancing seniorów

Były już spotkania w ośrodku kultury i wycieczka do "Krainy rumianku" koło Parczewa, a teraz jest propozycja dancingu, połączonego ze spotkaniem integracyjnym z seniorami z Gościeradowa i Świdnika. W ramach "Akcji Senior" wójt i Gminny Ośrodek Kultury w Trzydniku Dużym zaprasza starszych mieszkańców na zabawę w Marynopolu.

 

Impreza odbędzie się 8 sierpnia, ale wcześniej trzeba zarezerwować miejsce. Można to zrobić osobiście w ośrodku kultury albo telefonicznie pod numerem: 15 873 18 26.

W programie jest m.in. wspólne grillowanie, występy kabaretowe kół gospodyń wiejskich z Rzeczycy Księżej i Łychowa, popisy artystyczne seniorów ze Świdnika i potańcówka z Kapelą Ludową z Trzydnika Dużego. 

O dojazd na miejsce imprezy zadbali organizatorzy. Wystarczy stawić się 8 sierpnia przed 15.30 na placu przy GOK w Trzydniku Dużym, skąd wszyscy dojada do Marynpola. 

"Akcja Senior" to cykl warsztatów, wycieczek, spotkań i innych wydarzeń, których wspólnym celem jest aktywizacja starszych mieszkańców gminy Trzydnik Duży, zachęcenie ich, by wyszli z domów, spotkali się z innymi seniorami, dzielili się swoim doświadczeniem i wiedzą, zdobywali nowe umiejętności i miło spędzali wolny czas.
Powrót
Program CZYSTE POWIETRZE

Plakat informacyjny o Gminnym Punkcie Konsultacyjno-Informacyjnym Programu Czyste Powietrze, z herbem Polski i logotypami ministerstw, wraz z danymi kontaktowymi i logotypem WFOS.
GAZETA TRZYDNICKA
Gazeta Trzydnicka

Za pośrednictwem Gazety Trzydnickiej przekazujemy Państwu istotne informacje, promujemy lokalne środowisko i przybliżamy historię Małej Ojczyzny.

ANKIETA OZE

Ankieta OZE
PROJEKTY UNIJNE
Projekty Unijne

Projekty zrealizowane w Gminie: