r. Imieniny

ODPADY KOMUNALNE

Grafika śmietniki
STRATEGIA

Stretegia
Kultura

Co rok to... medalion
12-06-2017

Co rok to... medalion

Klub Nowoczesnych Kobiet z Olbięcina w gminie Trzydnik Duży kolejny rok z rzędu stanął na podium Międzydiecezjalnego Przeglądu Pieśni Maryjnych w Księżomierzy. Podczas tegorocznej edycji, która odbyła się w niedzielę 11 czerwca, grupa zajęła drugie miejsce w kategorii zespołów wokalnych za utwór "Santa Maria".

W nagrodę panie z Olbięcina odebrały Srebrny Medalion Matki Bożej Księżomierskiej.

W przesłuchaniach, które zgodnie z tradycją odbywały się w miejscu nazywanym "Zjawieniem" w Księżomierzy w gminie Gościeradów, wzięło udział 49 podmiotów wykonawczych - solistów, chórów i zespołów. Łącznie zaprezentowało się 239 artystów z Diecezji Sandomierskiej i Archidiecezji Lubelskiej.

 
Klub Nowoczesnych Kobiet z Olbięcina wystąpił w składzie: Magdalena Pelc, Anita Bryczek, Katarzyna Resztak, Mariola Resztak, Małgorzata Resztak, Barbara Berdys, Edyta Wójcik, Barbara Pączek, Agnieszka Zięba i Urszula Drzymała, a grupę tworzą również Agata Antosiewicz i Ewa Serafin.

Zespół działa od lutego 2015 roku, a swój debiut sceniczny miła podczas obchodów Dnia Kobiet w Gminnym Ośrodku Kultury w Trzydniku Dużym. W najbliższych planach ma występ na Nadwiślańskich Spotkaniach Sobótkowych, które odbędą się 24 czerwca w Annopolu.

Źródło: http://ias24.eu/aktualnosci,trzydnik-duzy-co-rok-to-medalion,17481.html

Powrót
Program CZYSTE POWIETRZE

Plakat informacyjny o Gminnym Punkcie Konsultacyjno-Informacyjnym Programu Czyste Powietrze, z herbem Polski i logotypami ministerstw, wraz z danymi kontaktowymi i logotypem WFOS.
GAZETA TRZYDNICKA
Gazeta Trzydnicka

Za pośrednictwem Gazety Trzydnickiej przekazujemy Państwu istotne informacje, promujemy lokalne środowisko i przybliżamy historię Małej Ojczyzny.

ANKIETA OZE

Ankieta OZE
PROJEKTY UNIJNE
Projekty Unijne

Projekty zrealizowane w Gminie: