r. Imieniny

ODPADY KOMUNALNE

Grafika śmietniki
STRATEGIA

Stretegia
Kultura

Kawałek plakatu
22-05-2023

Gminne eliminacje małych recytatorów

Rozpoczęła się 42. edycja Małego Konkursu Recytatorskiego. Gminne eliminacje w Trzydniku Dużym odbędą się pod koniec maja, ale termin rejestracji uczestników upływa już w najbliższą środę.

To propozycja dla uczniów klas I - VIII, a ich zadaniem jest przygotowanie jednego wiersza lub fragmentu prozy. Jury będzie oceniać prezentacje w trzech grupach wiekowych - recytatorów z klas I - III, IV - VI i VII - VIII.

Kartę zgłoszeniową i regulamin konkursów można pobrać ze strony internetowej: www.goktrzydnik.pl i profilu Gminnego Ośrodka Kultury w Trzydniku Dużym na Facebook'u albo ze strony głównego organizatora, którym jest Centrum Spotkania Kultur w Lublinie.

Zapisy trwają do 24 maja, a przesłuchania uczestników 42. Małego Konkursu Recytatorskiego w Trzydniku Dużym odbędą się 29 maja. Najlepsi uczestnicy eliminacji gminnych wystąpią w turnieju powiatowym 6 czerwca w Dzierzkowicach. Finał tegorocznego konkursu odbędzie się między 13 a 15 czerwca w CSK w Lublinie.

(fot. GOK w Trzydniku Dużym)

https://ias24.eu/aktualnosci,trzydnik-duzy-gminne-eliminacje-malych-recytatorow,28947.html

plakat z informacjami

Powrót
Program CZYSTE POWIETRZE

Plakat informacyjny o Gminnym Punkcie Konsultacyjno-Informacyjnym Programu Czyste Powietrze, z herbem Polski i logotypami ministerstw, wraz z danymi kontaktowymi i logotypem WFOS.
GAZETA TRZYDNICKA
Gazeta Trzydnicka

Za pośrednictwem Gazety Trzydnickiej przekazujemy Państwu istotne informacje, promujemy lokalne środowisko i przybliżamy historię Małej Ojczyzny.

ANKIETA OZE

Ankieta OZE
PROJEKTY UNIJNE
Projekty Unijne

Projekty zrealizowane w Gminie: