r. Imieniny

ODPADY KOMUNALNE

Grafika śmietniki
STRATEGIA

Stretegia
Kultura

 Zaproszenie do Krainy rumianku
17-05-2017

Zaproszenie do Krainy rumianku

Wyprawa do "Krainy rumianku" w miejscowości Hołowno w powiecie parczewskim to kolejna propozycja spędzenia wolnego czasu dla mieszkańców gminy Trzydnik Duży w wieku co najmniej 60 lat.
Bezpłatna wycieczka jest planowana na poniedziałek 5 czerwca, ale liczba miejsc jest ograniczona, dlatego organizatorzy proszą zainteresowanych, by decydowali się jak najszybciej.
W programie eskapady są warsztaty zielarskie i nauka wyrabiania mydełka glicerynowego, a także zwiedzanie bazyliki w Parczewie. Uczestnicy wycieczki będą mieć zapewniony także obiad, ale by skorzystać z tej oferty trzeba się wcześniej zapisać. Można to zrobić osobiście w siedzibie trzydnickiego ośrodka kultury albo telefonicznie pod numerem: 15 873 18 26.
 
"Kraina rumianku" to wioska tematyczna, w której można się przekonać jak dawniej się żyło, pracowało i odpoczywało, a wszystko dzieje się w scenerii dawnej polskiej wsi. - Chcemy bawić i uczyć, rozwijać i rozbudzać nowe pasje, a naszą pracę traktujemy jak misję, którą wypełniamy z największym zaangażowaniem - piszą na swojej stronie internetowej pomysłodawcy "Krainy rumianku".
 
Czerwcowa wycieczka jest organizowana przez Gminny Ośrodek Kultury i wójta gminy Trzydnik Duży w ramach programu "Akcja Senior". To cykl warsztatów, wycieczek, spotkań i innych wydarzeń, których wspólnym celem jest aktywizacja starszych mieszkańców oraz zachęcenie ich, by wyszli z domów, spotkali się z innymi seniorami, dzielili się swoim doświadczeniem i wiedzą, zdobywali nowe umiejętności i miło spędzali wolny czas.
 
Plakat
Powrót
Program CZYSTE POWIETRZE

Plakat informacyjny o Gminnym Punkcie Konsultacyjno-Informacyjnym Programu Czyste Powietrze, z herbem Polski i logotypami ministerstw, wraz z danymi kontaktowymi i logotypem WFOS.
GAZETA TRZYDNICKA
Gazeta Trzydnicka

Za pośrednictwem Gazety Trzydnickiej przekazujemy Państwu istotne informacje, promujemy lokalne środowisko i przybliżamy historię Małej Ojczyzny.

ANKIETA OZE

Ankieta OZE
PROJEKTY UNIJNE
Projekty Unijne

Projekty zrealizowane w Gminie: