r. Imieniny

ODPADY KOMUNALNE

Grafika śmietniki
STRATEGIA

Stretegia
Kultura

Kawałek plakatu
13-02-2023

Młodzi wokaliści na start

Rozpoczęła się ósma edycja Gminnego Konkursu Wokalnego "A ja śpiewam…" dla uczniów z gminy Trzydnik Duży. Finałowe przesłuchania odbędą się w drugiej połowie maja, ale powinny je poprzedzić eliminacje szkolne.

Każdy uczestnik konkursu ma przygotować jedną dowolną piosenkę, śpiewaną po polsku. Chętni mogą się zgłaszać do nauczycieli muzyki w poszczególnych szkołach gminy Trzydnik Duży do 14 kwietnia. Eliminacje szkolne powinny się odbyć do 5 maja, a trzy dni później finalistów trzeba zgłosić do ośrodka kultury. Można to zrobić osobiście albo mailowo, przesyłając zgłoszenia na adres: goktrzydnik@o2.pl.

Laureatów tegorocznego konkursu poznamy po finale, który jest planowany na 18 maja w trzydnickim ośrodku kultury. Jury przyzna nagrody rzeczowe i dyplomy w dwóch kategoriach wiekowych, uczniów klas I - III i IV - VIII.

Pełny regulamin konkursu jest dostępny na stronie: goktrzydnik.pl, a dodatkowe informacje można uzyskać telefonicznie pod numerem: 15 873 18 26.

Będzie to pierwsza edycja konkursu dla młodych wokalistów, organizowana przez Gminny Ośrodek Kultury w Trzydniku Dużym we współpracy z Gminną Komisją Rozwiązywania Problemów Alkoholowych. Wcześniej zajmowały się tym poszczególne szkoły.


(fot. GOK w Trzydniku Dużym)

Źródło: IAS24

https://ias24.eu/aktualnosci,trzydnik-duzy-mlodzi-wokalisci-na-start,28458.html?p=1

Plakat

Powrót
Program CZYSTE POWIETRZE

Plakat informacyjny o Gminnym Punkcie Konsultacyjno-Informacyjnym Programu Czyste Powietrze, z herbem Polski i logotypami ministerstw, wraz z danymi kontaktowymi i logotypem WFOS.
GAZETA TRZYDNICKA
Gazeta Trzydnicka

Za pośrednictwem Gazety Trzydnickiej przekazujemy Państwu istotne informacje, promujemy lokalne środowisko i przybliżamy historię Małej Ojczyzny.

ANKIETA OZE

Ankieta OZE
PROJEKTY UNIJNE
Projekty Unijne

Projekty zrealizowane w Gminie: