r. Imieniny

ODPADY KOMUNALNE

Grafika śmietniki
STRATEGIA

Stretegia
Kultura

Kawałek plakatu
02-02-2023

Sceniczny debiut młodego rapera

Rapuje od niedawna, ale w internecie ma coraz większą grupę fanów. W najbliższy weekend Łukasz Jarzynka, bo o nim mowa, wystąpi na swoim pierwszym koncercie, który odbędzie się w Gminnym Ośrodku Kultury w Trzydniku Dużym.

Popularnemu "Jarzynowi" na scenie będzie towarzyszyć Antoni Anzlik, a obydwaj młodzi raperzy zaprezentują się w trzydnickim ośrodku kultury w sobotę 4 lutego.

Łukasz Jarzynka na co dzień jest uczniem Zespołu szkół nr 3 w Kraśniku. To tutaj poznał przyszłego artystycznego kompana, który zaproponował mu nagrywanie piosenek. Pierwszy utwór poświęcił zmarłemu przed dwoma laty bratu, a swoją twórczość dedykuje wszystkim młodym ludziom, którzy szukają motywacji w trudnych dla siebie chwilach.

W jednej z piosenek śpiewa m.in.: "Nie robię tego dla hajsu tylko dla zajawy. Życie pełne kłamstw, ja chcę tylko prawdy. Nigdy nie myślałem o tym, żeby być sławny". Z komentarzy, pojawiających się w kanale internetowym, gdzie "Jarzyn" prezentuje swoją twórczość, można wywnioskować, że takie przesłanie trafia do wielu jego rówieśników. Artystyczną działalność Łukasza Jarzynki wspiera rodzina oraz koleżanki i koledzy, którzy są nie tylko jego fanami, ale również doradcami.

Anzlik&Jarzyn wystąpią w trzydnickim ośrodku kultury w sobotę o 19.00, a biletem wstępu będą cegiełki w postaci karmy dla psa lub kota.


(fot. GOK w Trzydniku Dużym)

Źródło: IAS24

https://ias24.eu/aktualnosci,trzydnik-duzy-sceniczny-debiut-mlodego-rapera,28398.html?p=1

Plakat

Powrót
Program CZYSTE POWIETRZE

grafika
GAZETA TRZYDNICKA
Gazeta Trzydnicka

Za pośrednictwem Gazety Trzydnickiej przekazujemy Państwu istotne informacje, promujemy lokalne środowisko i przybliżamy historię Małej Ojczyzny.

ANKIETA OZE

Ankieta OZE
PROJEKTY UNIJNE
Projekty Unijne

Projekty zrealizowane w Gminie: