r. Imieniny

ODPADY KOMUNALNE

Grafika śmietniki
STRATEGIA

Stretegia
Kultura

Kawałek plakatu
25-01-2023

GOK czeka na tancerzy

Młodzi mieszkańcy gminy Trzydnik Duży, którzy chcą występować w Zespole Tańca Ludowego, mają jeszcze kilka dni na podjęcie decyzji. Miejscowy ośrodek kultury czeka w przyszłym tygodniu zaprasza na spotkanie organizacyjne nowego zespołu.

- Na razie mamy 10 chętnych, przeważnie dzieci, ale liczymy, że będzie ich zdecydowanie więcej. Planujemy utworzenie trzech grup, składających się z około 30 osób, ale wszystko zależy od samych zainteresowanych - mówi dyrektor Gminnego Ośrodka Kultury w Trzydniku Dużym Ewa Sobota.

W miejscowym zespole mogą występować dzieci w wieku od 4 lat i młodzież do 14 roku życia.
Zajęcia, które poprowadzi instruktorka artystyczna Agnieszka Pietrzak, mają się odbywać raz w tygodniu w poniedziałki. Oddzielnie będą ćwiczyć tancerze w wieku od 4 do 6 lat oraz uczniowie klas I - III i IV - VIII.

Pierwsze spotkanie organizacyjne dla wszystkich zainteresowanych odbędzie się w poniedziałek 30 stycznia o 17.00.

Dodatkowe informacje już teraz można uzyskać osobiście w trzydnickim ośrodku kultury lub telefonicznie pod numerem 15 873 18 26.


(fot. arch. GOK w Trzydniku Dużym)

żródło: IAS 24

https://ias24.eu/aktualnosci,trzydnik-duzy-gok-czeka-na-tancerzy,28362.html?p=1

plakat

Powrót
Program CZYSTE POWIETRZE

Plakat informacyjny o Gminnym Punkcie Konsultacyjno-Informacyjnym Programu Czyste Powietrze, z herbem Polski i logotypami ministerstw, wraz z danymi kontaktowymi i logotypem WFOS.
GAZETA TRZYDNICKA
Gazeta Trzydnicka

Za pośrednictwem Gazety Trzydnickiej przekazujemy Państwu istotne informacje, promujemy lokalne środowisko i przybliżamy historię Małej Ojczyzny.

ANKIETA OZE

Ankieta OZE
PROJEKTY UNIJNE
Projekty Unijne

Projekty zrealizowane w Gminie: