r. Imieniny

MULTIMEDIALNY PRZEWODNIK PO GMINIE
Multimedialny przewodnik po Gminie
STRATEGIA
Stretegia
Kultura

Kawałek plakatu
03-01-2023

Coraz mniej czasu dla kolędników

Organizatorzy Powiatowego Przeglądu Kolęd, Pastorałek i Zespołów Kolędniczych w Trzydniku Dużym kończą przyjmowanie zgłoszeń uczestników tegorocznej imprezy. Przesłuchania są planowane na połowę stycznia, ale zapisy chętnych kończą się w tym tygodniu.

Będzie to 23. edycja w historii przeglądu i pierwsza, która odbędzie się w tradycyjnej formule po przerwie spowodowanej pandemią. Przesłuchania będą się odbywać na żywo, a artyści będą rywalizować o nagrody i dyplomy.

W przeglądzie mogą wziąć udział soliści, a także zespoły wokalne, wokalno-instrumentalne i śpiewacze oraz chóry, które przygotowują dwie kolędy lub pastorałki. Mogę je wykonywać z półplayback’iem, akompaniamentem lub a cappella. Inscenizacje grup kolędniczych nie powinny trwać dłużej niż 30 minut.

Zainteresowani artyści powinni wypełnić kartę zgłoszeniową i przesłać ją do 5 stycznia 2023 roku na adres: Gminny Ośrodek Kultury, 23-230 Trzydnik Duży.

Przesłuchania rozpoczną się 12 stycznia i potrwają trzy dni.

Pełny regulamin przeglądu, który organizują Gminny Ośrodek Kultury w Trzydniku Dużym i Starostwo Powiatowe w Kraśniku, można znaleźć na stronie: www.goktrzydnik.pl i profilu placówki na Facebook'u, a szczegółowe informacje można uzyskać także telefonicznie pod numerem: 15 873 18 26.
Plakat

(fot. arch. GOK w Trzydniku Dużym)

Źródło: IAS24

https://ias24.eu/aktualnosci,trzydnik-duzy-coraz-mniej-czasu-dla-kolednikow,28244.html?p=1

 

Powrót
ODPADY KOMUNALNE
Odpady komunalne
GAZETA TRZYDNICKA
Gazeta Trzydnicka

Za pośrednictwem Gazety Trzydnickiej przekazujemy Państwu istotne informacje, promujemy lokalne środowisko i przybliżamy historię Małej Ojczyzny.

ANKIETA OZE
Ankieta OZE
PROJEKTY UNIJNE
Projekty Unijne

Projekty zrealizowane w Gminie: