r. Imieniny

ODPADY KOMUNALNE

Grafika śmietniki
STRATEGIA

Stretegia
Kultura

Kawałek plakatu
03-01-2023

GOK zaprasza na ferie

Gminny Ośrodek Kultury w Trzydniku Dużym rozpoczął zapisy uczniów, którzy chcą w tej placówce spędzać wolny czas w czasie ferii. Zimowa przerwa szkolna rozpocznie się za niespełna dwa tygodnie, ale liczba miejsc jest ograniczona i liczy się kolejność zgłoszeń.

Zajęcia będą się odbywać między 23 a 27 stycznia od 9.00 do 13.00. Trzydnicki GOK oferuje m.in. warsztaty bębniarskie i plastyczne, kreatywne gry i zabawy, zajęcia taneczne i kulinarne oraz animacje. Poprowadzą je instruktorzy trzydnickiej placówki - Magdalena Dyjach, Aleksandra Wójcik i Sławomir Nowak, wspierani przez zewnętrznych animatorów.


Organizatorzy z ośrodka kultury kierują swoje propozycje przede wszystkim do uczniów z gminy Trzydnik Duży, ale ich rówieśnicy, którzy przyjadą na ferie do rodziny, też mają szanse na udział w zajęciach. Warunkiem jest pisemna zgoda rodziców lub opiekunów, którą trzeba dostarczyć do ośrodka kultury, a formularz można pobrać z Facebook'a lub w siedzibie ośrodka.

Zgłoszenia dzieci i młodzieży w wieku od 7 do 13 lat są przyjmowane do 16 stycznia, a szczegółowe informacje można uzyskać telefonicznie pod numerem: 15 873 18 26.Plakat
(fot. GOK w Trzydniku Dużym)

Źródło: IAS24

https://ias24.eu/aktualnosci,trzydnik-duzy-gok-zaprasza-na-ferie,28242.html

Powrót
Program CZYSTE POWIETRZE

Plakat informacyjny o Gminnym Punkcie Konsultacyjno-Informacyjnym Programu Czyste Powietrze, z herbem Polski i logotypami ministerstw, wraz z danymi kontaktowymi i logotypem WFOS.
GAZETA TRZYDNICKA
Gazeta Trzydnicka

Za pośrednictwem Gazety Trzydnickiej przekazujemy Państwu istotne informacje, promujemy lokalne środowisko i przybliżamy historię Małej Ojczyzny.

ANKIETA OZE

Ankieta OZE
PROJEKTY UNIJNE
Projekty Unijne

Projekty zrealizowane w Gminie: