r. Imieniny

ODPADY KOMUNALNE

Grafika śmietniki
STRATEGIA

Stretegia
Kultura

Kawałek plakatu
13-12-2022

Kolędnicy wracają do korzeni

Po przerwie spowodowanej pandemią Powiatowy Przegląd Kolęd, Pastorałek i Zespołów Kolędniczych w Trzydniku Dużym wraca do tradycyjnej formuły. Impreza odbędzie się w połowie stycznia, ale lista uczestników jest już otwarta.

Dwa lata temu przegląd, który ma ponad 20-letnią tradycję, został odwołany, a przed rokiem odbywał się w formie on-line. Teraz przesłuchania znowu będą się odbywać na żywo, a artyści z powiatu kraśnickiego będą rywalizować o nagrody i dyplomy.

Zgodnie z regulaminem w przeglądzie mogą wziąć udział soliści w różnym wieku, a także zespoły wokalne, wokalno-instrumentalne i śpiewacze oraz chóry, które przygotowują dwie kolędy lub pastorałki. Mogę je wykonywać z półplayback’iem, akompaniamentem lub a cappella. Inscenizacje grup kolędniczych nie powinny trwać dłużej niż 30 minut.

Zainteresowani artyści powinni wypełnić kartę zgłoszeniową i przesłać ją do 5 stycznia 2023 roku na adres: Gminny Ośrodek Kultury, 23-230 Trzydnik Duży.

Przesłuchania rozpoczną się 12 stycznia i potrwają trzy dni.

Pełny regulamin przeglądu, który organizują Gminny Ośrodek Kultury w Trzydniku Dużym i Starostwo Powiatowe w Kraśniku, można znaleźć na stronie: www.goktrzydnik.pl i profilu placówki na Facebook'u, a szczegółowe informacje można uzyskać także telefonicznie pod numerem: 15 873 18 26.

Plakat

źródło: IAS24

https://ias24.eu/aktualnosci,trzydnik-duzy-kolednicy-wracaja-do-korzeni,28158.html?p=1

 

Powrót
Program CZYSTE POWIETRZE

Plakat informacyjny o Gminnym Punkcie Konsultacyjno-Informacyjnym Programu Czyste Powietrze, z herbem Polski i logotypami ministerstw, wraz z danymi kontaktowymi i logotypem WFOS.
GAZETA TRZYDNICKA
Gazeta Trzydnicka

Za pośrednictwem Gazety Trzydnickiej przekazujemy Państwu istotne informacje, promujemy lokalne środowisko i przybliżamy historię Małej Ojczyzny.

ANKIETA OZE

Ankieta OZE
PROJEKTY UNIJNE
Projekty Unijne

Projekty zrealizowane w Gminie: