r. Imieniny

ODPADY KOMUNALNE

Grafika śmietniki
STRATEGIA

Stretegia
Kultura

Kawałek plakatu
05-12-2022

Konkurs autorskich ozdób choinkowych

Mieszkańcy gminy Trzydnik Duży od lat starają się kultywować bożonarodzeniowe tradycje. W poprzednich edycjach konkursu, organizowanego przez miejscowy ośrodek kultury, wykonywali m.in. szopki, anioły i gwiazdki, które były prezentowane na pokonkursowych wystawach. Tym razem mogą się wykazać umiejętnością wykonywania ozdób, które nie trafią na tradycyjną ekspozycję, tylko posłużą za dekorację choinki.

W gminnym konkursie plastycznym "Ręcznie robiona ozdoba choinkowa" mogą wziąć udział wszyscy, od przedszkolaków po dorosłych mieszkańców gminy. Każdy może zgłosić jedną propozycję, wykonaną z dowolnych materiałów. Wszystkie muszą być lekkie i posiadać odpowiednie zawieszenie.

Konkursowe prace trzeba dostarczyć do Gminnego Ośrodka Kultury w Trzydniku Dużym do 19 grudnia. Wyniki artystycznej rywalizacji zostaną ogłoszone dwa dni później. Jury przyzna po trzy nagrody i wyróżnienia w sześciu kategoriach wiekowych. Pozostali uczestnicy otrzymają pamiątkowe dyplomy.

Wszystkie prace zostaną wykorzystane do dekoracji choinki w trzydnickim ośrodku kultury.

Pełny regulamin konkursu jest dostępny na stronie: goktrzydnik.pl, a dodatkowe informacje można uzyskać telefonicznie pod numerem: 15 873 18 26.


(fot. GOK w Trzydniku Dużym)

Źródło: IAS24
 
 
Powrót
Program CZYSTE POWIETRZE

Plakat informacyjny o Gminnym Punkcie Konsultacyjno-Informacyjnym Programu Czyste Powietrze, z herbem Polski i logotypami ministerstw, wraz z danymi kontaktowymi i logotypem WFOS.
GAZETA TRZYDNICKA
Gazeta Trzydnicka

Za pośrednictwem Gazety Trzydnickiej przekazujemy Państwu istotne informacje, promujemy lokalne środowisko i przybliżamy historię Małej Ojczyzny.

ANKIETA OZE

Ankieta OZE
PROJEKTY UNIJNE
Projekty Unijne

Projekty zrealizowane w Gminie: