r. Imieniny

ODPADY KOMUNALNE

Grafika śmietniki
STRATEGIA

Stretegia
Kultura

Praca plastyczna
02-12-2022

Wojewódzki sukces młodych plastyków

Młodzi artyści, którzy rozwijają swoje pasje na zajęciach w Gminnym Ośrodku Kultury w Trzydniku Dużym, są wśród laureatów 11. Wojewódzkiego Konkursu Plastycznego i Literackiego „Mój Anioł. Dzień z życia Anioła”. Nagrody główne zdobyli Jan Kula, Kalina Kula i Julia Buda, a na wyróżnienie zasłużyła Franciszka Fiutowska. Wszyscy pracują w trzydnickim ośrodku kultury pod kierunkiem Olimpii Koziej-Kuli.

Jury konkursu, organizowanego przez Młodzieżowy Dom Kultury w Krasnymstawie, oceniło ponad 1,5 tysiąca prac, zgłoszonych przez prawie 190 placówek.

Jan Kula zdobył nagrodę główną, Franciszka Fiutowska wyróżnienie w kategorii przedszkolaków, Kalina Kula wśród uczniów klas I - III, a Julia Buda w grupie autorów z klas VII - VIII.

Ponadto prace trzech dwunastolatek z trzydnickiego ośrodka kultury zostały zakwalifikowane na pokonkursową wystawę. Znajdą się na niej propozycje, zgłoszone przez Alicję Bryczek, Alicję Garbacz i Patrycję Ćwikłę.

Uroczyste podsumowanie konkursu, organizowanego pod patronatem lubelskiego kuratora oświaty i starosty krasnostawskiego, odbędzie się 14 grudnia w MDK w Krasnymstawie.

 

(fot. GOK w Trzydniku Dużym)

Źródło: IAS24
https://ias24.eu/aktualnosci,trzydnik-duzy-wojewodzki-sukces-mlodych-plastykow-foto,28092.html
Powrót
Program CZYSTE POWIETRZE

Plakat informacyjny o Gminnym Punkcie Konsultacyjno-Informacyjnym Programu Czyste Powietrze, z herbem Polski i logotypami ministerstw, wraz z danymi kontaktowymi i logotypem WFOS.
GAZETA TRZYDNICKA
Gazeta Trzydnicka

Za pośrednictwem Gazety Trzydnickiej przekazujemy Państwu istotne informacje, promujemy lokalne środowisko i przybliżamy historię Małej Ojczyzny.

ANKIETA OZE

Ankieta OZE
PROJEKTY UNIJNE
Projekty Unijne

Projekty zrealizowane w Gminie: