r. Imieniny

MULTIMEDIALNY PRZEWODNIK PO GMINIE
Multimedialny przewodnik po Gminie
STRATEGIA
Stretegia
Kultura

Dzieci na łące
09-08-2022

Udane wakacje z GOK

Były zajęcia artystyczne, zabawy ruchowe, warsztaty kulinarne i wspólne grillowanie. Gminny Ośrodek Kultury w Trzydniku Dużym podsumował wakacyjne zajęcia stacjonarne, które odbywały się w pierwszym tygodniu sierpnia.

Na warsztatach artystycznych dzieci wykonywały m.in. biżuterię z… makaronu i autorskie torby ekologiczne, a efektem zajęć kulinarnych były czekoladowe pierogi z borówkami.

W programie letnich spotkań były również zajęcia plastyczne z malowaniem kwiatów, zabawy z balonami czy "Dzień kolorów HOLI". Mimo wakacji dzieci wzięły także udział w lekcji… o plastikowym recyklingu, którą poprowadził Rafał Topolski z firmy "Akpol" z Rzeczycy Ziemiańskiej.

Organizatorzy przygotowali też wyjątkowo słodkie warsztaty wspólnego wykonywania kolorowych lizaków z glukozy, cukru i barwników, a dopełnieniem sierpniowej oferty GOK były zabawy sportowe na trzydnickim stadionie i wspólne grillowanie.

Z propozycji ośrodka kultury przez pięć dni korzystała ponad 20-osobowa grupa dzieci. O zagospodarowanie ich wolnego czasu zadbali instruktorzy Magdalena Dyjach i Sławomir Nowak, wspierani przez wolontariuszy Filipa Raka, Gabrielę Mazurek, Dominikę Partykę, Kingę Latawiec i Sebastiana Krawczyńskiego.

 

(fot. GOK w Trzydniku Dużym)

 
Powrót
ODPADY KOMUNALNE
Odpady komunalne
GAZETA TRZYDNICKA
Gazeta Trzydnicka

Za pośrednictwem Gazety Trzydnickiej przekazujemy Państwu istotne informacje, promujemy lokalne środowisko i przybliżamy historię Małej Ojczyzny.

ANKIETA OZE
Ankieta OZE
PROJEKTY UNIJNE
Projekty Unijne

Projekty zrealizowane w Gminie: