r. Imieniny

MULTIMEDIALNY PRZEWODNIK PO GMINIE
Multimedialny przewodnik po Gminie
STRATEGIA
Stretegia
Kultura

Festiwal Maliniaki 2022
05-07-2022

Festiwal Maliniaki 2022

Starosta Kraśnicki Andrzej Rolla, Wicestarosta Kraśnicki Paweł Kudrel, Przewodniczący Rady Powiatu Kraśnickiego Jacek Dubiel oraz Burmistrz Urzędowa Paweł Dąbrowski zapraszają na Festiwal Maliniaki 2022.

Festiwal Maliniaki to bez wątpienia jedno z największych wydarzeń w kulturalnym kalendarzu powiatu kraśnickiego. Na festiwalowej scenie gościło wiele gwiazd polskiej estrady, przy których muzyce chętnie bawili się mieszkańcy powiatu.

Tegoroczna edycja festiwalu będzie wielkim malinowym świętem, na którym nie zabraknie wielu pozytywnych emocji, niezapomnianych wrażeń i ciekawych atrakcji.

Festiwal rozpoczniemy o godzinie 16.30 oficjalną częścią, podczas której Starosta Kraśnicki Andrzej Rolla wręczy medale i wyróżnienia dla zasłużonych rolników oraz plantatorów z powiatu kraśnickiego. Wręczone zostaną także nagrody i wyróżnienia dla laureatów konkursów na najpiękniejsze stoisko promocyjne, bezpieczne i nowoczesne gospodarstwo rolne oraz konkursu kulinarnego na potrawę z wykorzystaniem malin.

O godzinie 17.30 na festiwalowej scenie zaprezentują się lokalni wokaliści i zespoły z powiatu kraśnickiego. Gwiazdą wieczoru, która wystąpi o godzinie 20.30, będzie zespół VIDEO. Po koncercie rozpocznie się „Dyskoteka pod gwiazdami”, którą rozkręci zespół SK-1.

Plakat
 
 

 

Powrót
ODPADY KOMUNALNE
Odpady komunalne
GAZETA TRZYDNICKA
Gazeta Trzydnicka

Za pośrednictwem Gazety Trzydnickiej przekazujemy Państwu istotne informacje, promujemy lokalne środowisko i przybliżamy historię Małej Ojczyzny.

ANKIETA OZE
Ankieta OZE
PROJEKTY UNIJNE
Projekty Unijne

Projekty zrealizowane w Gminie: