r. Imieniny

MULTIMEDIALNY PRZEWODNIK PO GMINIE
Multimedialny przewodnik po Gminie
STRATEGIA
Stretegia
Kultura

Kawałek plakatu
29-06-2022

Młodzi artyści zapraszają

Gminny Ośrodek Kultury w Trzydniku Dużym wraca do tradycji uroczystego zakończenia sezonu artystycznego. Po kilkuletniej przerwie spowodowanej pandemią instruktorzy i ich podopieczni zapraszają na finałowe spotkanie w czwartek 30 czerwca.

Od 17.00 w trzydnickim ośrodku kultury będą się prezentować młodzi tancerze, akrobaci, wokaliści, instrumentaliści i plastycy. To czego nauczycieli się w ostatnich miesiącach na zajęciach w GOK zaprezentują uczestnicy zajęć wokalnych i instrumentalnych, prowadzonych przez Sławomira Nowaka i Stanisława Długosza, dwie grupy taneczne, akrobaci, którzy pracowali pod kierunkiem Darii Just oraz plastycy, korzystający z wiedzy i doświadczenia Olimpii Koziej-Kuli. Ci ostatni pochwalą się m.in. pracami, za które zdobywali laury w konkursach ogólnopolskich i międzynarodowych.

Jeśli pogoda na to pozwoli wystawa, podsumowująca sezon artystyczny 2021 - 2022 zostanie zaprezentowana w plenerze, a będzie jej towarzyszyć słodki poczęstunek. Jego fundatorami są wójt gminy Trzydnik Duży Krzysztof Serafin, sekretarz Tomasz Mularczyk, członek zarządu Powiatu Kraśnickiego Henryk Flis i lekarka rodzinna Bożena Wilkołek.

Wszystkie dzieci, które uczęszczały na zajęcia w ośrodku kultury otrzymają specjalne certyfikaty. Ponadto podziękowania odbiorą wolontariusze wspierający przez miniony rok placówkę w organizacji różnych wydarzeń - Filip Rak i Sebastian Krawczyński, który po części oficjalnej zaprasza na "kinder bankiecik".

W lipcu GOK w Trzydniku Dużym organizuje m.in. kino plenerowe i ogólnopolski plener malarski, a gminne świetlice zapraszają na wakacyjne zajęcia stacjonarne. W ośrodku kultury będą się one odbywać w pierwszej połowie sierpnia.


(fot. GOK w Trzydniku Dużym)

Źródło: IAS24

https://ias24.eu/aktualnosci,trzydnik-duzy-mlodzi-artysci-zapraszaja,27307.html?p=1

Plakat

 

Powrót
ODPADY KOMUNALNE
Odpady komunalne
GAZETA TRZYDNICKA
Gazeta Trzydnicka

Za pośrednictwem Gazety Trzydnickiej przekazujemy Państwu istotne informacje, promujemy lokalne środowisko i przybliżamy historię Małej Ojczyzny.

ANKIETA OZE
Ankieta OZE
PROJEKTY UNIJNE
Projekty Unijne

Projekty zrealizowane w Gminie: